«1...2223242526...28»

Felhasználó
10 éve
ez már két kérdés
Ba dum tSsssshhhh.

Felhasználó
10 éve
Nyilvánvaló, hogy nem fogunk felvenni, így kár tovább itt erőlködnöd. És erre se válaszolj, légy szíves!
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Üdvözletem a klán alapítójának és mindenki másnak!

Úgy döntöttem, hogy kilépek a Star_of_Shot-ból mert ami ott zajlik lassan 1 hete az valami borzalom, de nem is ez a lényeg.
Jelentkezni szeretnék a klánba, mert szimpatikus a klán is és a klánba tartózkodó játékosok is egyaránt.
Magamról: Csonka Péter-nek hívnak Budapesten lakom és jelenleg 15. életévemben vagyok. Abszolút barátságos típus vagyok, nem vagyok elutasító senkivel sem, legalább is én ezt így látom.
Ezt bizonyítja az is, hogy elég sok emberrel baráti viszonyt sikerült kialakítanom röpke 6 hét alatt.
Egyébként nem ez az első account-om, mert az előző Rambo5 volt.
A játékot pontosan 2 éve ismerem, de az internet hiánya miatt csak 6 hete játszom account-al.
A játéktudásomról röviden: Nem szeretném részletezni, mert szerintem nem az én tisztem megmondani, hogy mennyire vagyok jó bármelyik fegyverrel is. Ezt egy kívülálló elsőre megtudja ítélni, de mivel én mindennap a gép előtt ülök ezért nem tudom rangsorolni magam semmiféle játéktudásba sem. Annyit azért elárulok, hogy egy óra alatt általában 120- 150 killt szoktam csinálni. (És nem Qadróval...)
Zene, érdeklődési kör: Általában csak magyar rap-et szoktam hallgatni, de előfordul, hogy Rockot illetve Metált is hallgatok, elvétve nagyon néha Dubstep.
Játékot pedig nagyon nem játszok mást, régebben C.O.D-oztam, de ráuntam és ekkor jött a stickman.
Egyébként még annyit szeretnék megemlíteni a klánbéli pályafutásomról, hogy ez lenne a második klánom mióta játszok.
Remélem kielégítő jelentkezést sikerült firkantanom.
A felmerülő helyesírási hibákért pedig előre is elnézést szeretnék kérni mindenitől.
Elérhetőségeim:

Facebook: Péter Csonka

Skype:csonka.peti1

Üdvözlettel: PeTyKó* ! :)

Legutóbb szerkesztve ExTaSy_ által.

..

Felhasználó
10 éve
szerintem egyértelmű.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Nem
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Moderátor
10 éve
Ribanczok.

Najó, nem volt jobb ötletem, hogy mit írjak 1 hónap után. :D Szóval, még Június elején beszéltem Szabolccsal (aki jelenleg baszik visszaírni), hogy pár üveg sör fejében feljövök még oldalra, hogy a WoN oszlása után jelentkezzek* hozzátok (ezzel is jobban növelve a riszpektetek, csakhogy idézzek tőle). Tagságom ellenében abszolút nem foglalkoznék az oldallal, se nem a játékkal, egyszerűen jelképesen lennék a klánban. Persze Skypeon(1.) simán dumálhatnánk.

Hirtelen nem tudom, mit írhatnék magamról (meg hogy egyáltalán szükséges -e). Játékról: 3-4 év MH, >1 év WoN, kurvajó videók, moderátori rang. Asszem mindent elmondtam. Személyes dolgokról meg itt az oldalon elvből nem akarok már írni, ami meg tényleg lényeges, az a profilomban úgy is levan írva. Persze Szkájpon(2.) megírom, amennyiben felvesztek, és kérdezitek.

nagy_lelkesedessel Várva a válaszotok: Mark

Ui.: Ha nem vesztek fel, a sört úgy is követelni fogom a jelentkezés írás miatt Szabolcs, szal én mindenképp jól járok. :3

* Ezt még akkor nem említette meg, mégis megígértette velem, hogy jöjjek hozzátok, ezért bizony a kurva anyját.

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
kolta nyomj rá egy nem-et, utána vedd fel. csá
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Nem

Egyébként várhattál volna még 1-2 választ Szabi.. Bár igaz hogy egyhangú de akkor is. :D

Legutóbb szerkesztve Kolta által.

1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
10 éve
akkor bentvagyok?

Felhasználó
10 éve
Látod magad a klánban? Naugye.
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...2223242526...28»