«1...5354555657...71»

Felhasználó
10 éve
márkókám, az lett volna poén, ha 5757575757575757575 pontot adsz. :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Az lesz poén ha lemászunk Veszprémbe, és a hídon lábánál fogva lelógatva elmagyarázzuk neki, hogy stiláris hibákért és etikett hiányosságokért büntizni nem más, mint hatalommal való visszaélés. Akkor majd átérzi becsokizva, hogy milyen èdes a hátrányos helyzetűek élete. ;)

(Nehogy fejre ejtsük - bár egy moderátornak az mindig jól jön -, te mennyit bírsz? Én egy sört lazán félkézzel, az összesen egy kiló. A többi rád hárul.)

Moderátor
10 éve
Számomra igazándiból nem volt semmi probléma azzal, amit írt, csak megmutattam, hogy egy visszaWoNult tapasztalt moderátor mindig talál jó kifogást a büntetésre. ;)

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Megértelek, de biztonság kedvéért vedd fel a füstszűrös sapkád! A vonat odáig 1,5-2 óra. Vagyunk annyira hülyék, hogy azalatt kitaláljuk miért is szereted az extrémsportokat. :d

"Személyi aktádon" szereplô (szabadon idézve) "televan a ... és a vén begyepesedett, korlátolt ph@szokkal" ; ezt kifejezetten személyes támadásnak vettem, és kész vagyok annyira liberálisnak lenni, hogy nemcsak leutazok a bosszúá (b+ nem tudom formázni, ezért is te viszed el a balhét) xxi. sz-i helyes gondolkodás továbbadásáért, hanem a szent spanyol inkvizició eszközeit is hajlandó vagyok alkalmazni lelked üdvôsségéért.

Legutóbb szerkesztve johnny_english által.


Moderátor
10 éve
Ez esetben ideje lesz igényelnem valahol a menedékjogomat. Bár aggastyánként ez már olymindegy...
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Ti moderátorok hogyan működtök? Szabi finoman megkért, hogy vállaljak vele sorsközösséget. Jó, legyen!
- Elkezdek veled kekeckedni. Te úgy állsz hozzá, hogy szívesen meghallgatsz a gyerekkoromtól fogva is.
- Sapy fütyit a fületekbe kiváltotta belőlem ha harc hát legyen harc reakciót. Se hang, se kép.
- kléni ad 2 pontot egy pitiáner offolásért. Ez lazán felkérő egy táncra, és annyira nem vagyok tahó, hogy kléninek nemet mondjak. Pm, üzenőfal, fórum - kléni nem ugrik.
Még valami lencsés nevezetű értelmiségi blogját olvastam a trollkodás művészetéről, de feleslegesen...
nektek így felesleges bármit is ìrni.
Egy offért, amiben viszont ismeretvilágát tágítottam a delikvensnek, azért rögtön jött a büntetés. Nincs lelkivilágotok.

Moderátor
10 éve
Mint nyugdíjas, a felhasználókat ért moderátori atrocitásokért felelősséget nem vállalok, mert nem tudok. A működésünket a 4 alap életfeltételen kívül (evés, ivás, szarás, alvás) nem igazán tudom megfogalmazni úgy, hogy az információáradat mennyisége ne csináljon akkora kárt, hogy ne tudjon utána még az ember sört inni.

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
re. csak kicsit éltem.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
mifolyik itt gyöngyösön?
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
10 éve
hejho
"Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless"
«1...5354555657...71»