«1...5253545556...71»

Felhasználó
10 éve
Márk! Adj még 10 napot ennek a kreténnek!
- segget csinált a szájából, 3 nap
- nem tanult semmit az esetből, 3 nap
- karaktergyilkosság, 3 nap
- ilyen fotó még Claudia Schifferről is necces lenne, 3 nap
- fórum szabályzatból való uv-ra készülés - tanulmányi szabadság, 3 nap
- nincs kedvem átmenni Észak-Pestre felpofozni, 5 nap
Jé! Ez már így 20. Ha meg akarod magad kímélni a heti munkától adsz neki 30-at! ;)

Sört csak azért nem küldök, mert 50 lesz belőle.

Felhasználó
10 éve
Fú, jó hogy szólsz, írnom kéne márkónak, hogy nullázza már lassan a pontjaimat. És, ha gondolod megörökölheted az enyémeimet, igaz, hogy használt, és izzadt, de még is csak Isten viselte pontok.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Ne kamuzz! Te az a fajta gyerek vagy, aki ha nem kap büntető pontot vagy bannt, akkor ég a bőr a képén a haverok előtt, mert jófiú volt.
Nézd meg a sok hülyét: Sapynál betelik a pohár a sok off miatt, és megtizedeli a bandát. A Kívánságműsorban mit akarnak, Vérfürdőt és uszodát. Tudatosan vagy tudatalatt csak keresitek a bajt.

Elárulom, hogy nekem miért nincs még büntető pontom. Nem elég idiótának látszani, hanem annak is kell lenni. (A magadfajta pedagógiai csődöt normális ember meg sem próbáná jobbik énjére rávezetni. :p)

Moderátor
10 éve
Elárulom, hogy nekem miért nincs még büntető pontom. Nem elég idiótának látszani, hanem annak is kell lenni.

(Y)

A Kívánságműsorban meg, ahogy nézem, az volt a gáz, hogy túl hülyék voltak megérteni, hogy a megvalósítás jogát Sapkás tartja fent.

Mint amikor egy hitelszerződés feltételeit olvassák aláírás előtt. ;)
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Jel, a jobbik énem nem elég energiatakarékos, hogy non-stop használjam. Mer nem sokkal könnyebb bunkó parasztnak lenni, mint viselkedni, és betartani a szabályokat? De.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Témaösszefoglaló: Hector lazább srác, mint Oli, ennek ellenére a provokatív kérdéseddel kiharcoltad nála a tockost. Ha csak megszokásból jött, vagy ha gyúrtál is rá, mindenképpen díjazandó.

Felhasználó
10 éve
most nézem bazmeg, hogy a vasútállomás vezet a kívánságműsor topicban, persze mikor leírtam, akkor meg kellett kúrni, hogy mért offolok. Köcsög kommunista!
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Moldova rólam írta Akit a mozdony füstje megcsapott, ezért vagyok a névtezstvíred. :p Trollkodj paraszt, hogy nekem ne jusson bünti pont! Kit kúrtak meg? Téged. Tehát ki a köcsög? :d
Lazulj el, mert árt a szé...rtelmi képességeidnek!

Moderátor
10 éve
Szabi, tudjad, hogy csak poén. <3
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Ha az én írásom miatt sértődött volna meg, akkor azt tegye szóvá!, hogy megbeszéljük!
Ha véletlenül így állna a helyzet, hadd "tetézzem":
"Értem a tréfát, csak nem szeretem" (Illetékes elvtárs) Szóval, ki a kommunista? ;)


tetézés
"Kopasz vasutas" odamegy a parkban olvasgatóhoz.
- Mit csinálsz c?
- Héberül tanulok.
- Ne tetézd! c! Ne tetézd! (majd Sunny "lefordítja" ha kell)
«1...5253545556...71»