«1...4445464748...71»

Felhasználó
10 éve
Jól kihaltunk, bár a játék kihalása hasonló tempóban érkezett...... Na mindegy akkor is fp volt van lesz, tagfelvétellel meg kár is foglalkozni továbbra is....
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Moderátor
10 éve
Uhmm, ha tudnam mi a vita targya Mark reszerol (mert ezt meg mindig nem sikerult tisztaznunk), talan ahhoz illoen tudnek visszavagni, ocsi. Szabi, te meg nem ilyen vagy igazibol, ugyhogy a kamu goreny szovegeddel le lehet allni ahelyett, h itt publikusan vered nagyra a melled.

Reagáltál egy olyan kommentemre (hamis állításokkal), aminek a tartalmáról fogalmad sem lehetett, lévén hogy töröltem, mielőtt olvashattad volna, ráadásul ezt az átlag 9fgag userekre jellemző lenéző és visszataszító stílusban, amitől szabályosan hányingerem van. És ha már személyeskedésről van szó, nézd már meg, hogy összesen talán 2 mondatban írtam rólad, míg ezt te legalább 2-szer annyival "kompenzáltad", plusz a vita előtt is már az általad megfigyelt Sony felhasználók 75%-ával próbáltál asszociálni, indokolatlanul. d0t

Legutóbb szerkesztve Mark által.

[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Cselszkivel nem lehet érdemben vitázni. Nem tud érdemben válaszolni semmilyen komolyabb üzenetre, inkább elkezd olyan szavakat használni, amiknek nincs tisztában a jelentésével, ezzel próbálja demonstrálni a szellemi "fölényét", rendre sikertelenül. Nem baj cselszki, egyszer majd felnősz, hiába lettél 18, még mindig olyan vagy, mint egy rossz óvodás.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve

Felhasználó
10 éve
neked nem mindegy? nem vagy fps

Felhasználó
10 éve
Ő ki?
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
10 éve
a multim xd vagyis alapból nem az enyém csak megkaptam

Legutóbb szerkesztve HazardouS által.


Felhasználó
10 éve
Ja majd ránézetek velük.. :D

szerk: Baszki Rudolf XD

Legutóbb szerkesztve Kolta által.

1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
10 éve
xDD

Felhasználó
10 éve
Holnap 4körül toljátok fel a valagatokat skypera, van néhány bejelenteni valóm. :P
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...4445464748...71»