«1...89101112»

Felhasználó
10 éve
Tehát 1 hét a jelentkezési idő, szombaton már úgy van elkezdjük, mindenki szavaz egy arénára a 3ból, evidens, hogy ameikre többen szavaznak az lesz.
Én kiadok egy listát, ha letelik a jelentkezési idő, amiben közzé teszem az első ellenfeleket, a tech gun kérdést random generátorral történik(beirom a generátorba a két játékos nevét, és ameiket felül dobja ki az lesz a tech(prtsc vel alátámasztom de ha kell videóval is, de szerintem videó nem szükséges))
Fegyverek:
Tech: mpg
Gun: M4, M8, mp5
Az eredményeket levélben külditek nekem, én megnézem a profilotokat is, minden egyezik-e.
Vereség 0 pont, Győzelem 1, tehát baromi egyszerűen aki többet nyer az nyer, holtverseny esetén a 2 érintett játszik egy döntőt, akár utolsó előtti helyért folyik a verseny, akár első.
A játék a mostani 1v1 szabályszerint megy, 321 go KÖTELEZŐ, akkor is ha a 2 fél teljesen megbízik egymásban, nem szeretnék ebből problémát.
Ha kihagytam valamit vagy valami nem világos, levélben kérdezz!
(próbáltam helyesírási hiba nélkül leírni remélem sikerült xD)


Klánotokal beszéljétek meg ki képiseli őket és az első üzenetem szerint járjatok el.
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
10 éve
Sziasztok a következő cw mikor lesz ? Szerintem a Heros ellen kelene egy.
I never give up :D


getbanner.php?n=NEW

WE WILL NEVER DIE

Felhasználó
8 éve
Mikor lessz cw? :P
❤❤❤❤stickman❤❤❤❤
percent_0
sajtbalnauserbar.png

Felhasználó
8 éve
Mikor lessz cw? :P


Amint lesz 4-5 aktív tagja a klánnak.

Felhasználó
8 éve
Szombaton 18:00 órakkor jó lenne nektek egy CW?
Csak pozitívan!
«1...89101112»