«1...456789»

Felhasználó
10 éve
Se[C]toR Felvéve.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Sziasztok!

Újra le szeretném tenni hozzátok a jelentkezésemet!
Martinnak hívnak 14 éves vagyok Szegeden lakok szüleimmel.
Fegyverhasználatom mindenből JÓ..
Kedvenc kajáim/üdítőim :D :
Pizza Hamburger Cola(Pepsi) :D
És igen voltam már itt az ELIT-ben 2. klánom volt .. De nagyon jó volt időhiány/nem volt jó a gépem nagyon szaggatott. Kb ennyi miatt rúgott ki Fradi az ELIT-ből.
Elérhetőségeim:
FACEBOOK : ha kell természetesen kérjétek el :D

Üdv.

Martin
tatice_08.gif


597257231sun_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Martin13
Elutasítva.
Ez nem jelentkezés,ez egy éttermi étlap,és azzal ide nem lehet bekerülni.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
KuKii írta
Sziasztok, gondolom mindenkit meglep, hogy jelentkezem... Az a helyzet, hogy a klántagokkal nagyon összevesztem az utóbbi időben, és rájöttem, hogy az összes egy gyerekes csitri. Tudom, hogy Fradival és 1-2 taggal nem a legjobb a kapcsolatom, de ezen megpróbálok minél hamarabb változtatni. Fradi, tőled szeretnék bocsánatot kérni mindenért, azthiszem egy felnőtt emberrel nem így kéne beszélnünk, remélem részedről is tiszta lappal indulok.
A játékot 3-4 éve kezdtem, és az évek során az mpg fegyverrel barátkoztam meg a legjobban. Nullázás előtt a top10-ben voltam, szóval ha szükség van a pontjaimra, akkor szóljatok, és aktívabb leszek egy kicsit :) Korábban már voltam itt tag, de valamiért kiléptem, persze így utólag nem kellett volna :/
Az való életben Kovács Gábornak hívnak, 19 éves vagyok, Győrben lakom és a Széchenyi István Egyetemen gépészmérnöknek tanulok. 13 éve focizok, 3 és fél éve kondizom, de az utóbbit nem veszem komolyan, korábban úsztam, judoztam, szertornáztam is. Ha bármi kérdésetek van, nyugodtan írjatok, válaszolni fogok rá :)
Remélem mindenkinél tiszta lappal indulok, én megígérhetem, hogy számíthattok rám :)

KuKii jelentkezése.

Legutóbb szerkesztve Bestesbulzebaar által.


Felhasználó
10 éve
KuKii elutasítva. 2 nemmel, de úgy döntöttem önkényesen hogy farkakat nem veszünk fel, hiszen van mindegyikünknek.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Sziasztok kedves -ELIT- klán.

Tudom, voltam már a klánban egyszer, de nem volt lehetőségem egy ideig játszani ezért inaktív lettem és ki lettem rúgva.Viszont most megint aktív lettem, visszataláltam régi játéktudásomhoz és szeretnék megint a klán aktív tagja lenni.
Magamról: 15 éves srác vagyok, Budapesten élek. Sz. Krisztánnak hívnak. Egyik budapesti gimibe járok. Hétköznapokon minden nap Judo edzésre járok . Rendszerint járok versenyekre is.
Stickman: Még 2010elején ismerkedtem meg a játékkal lassan 4 éve.
Akkor még jó ha havi egyszer feljöttem és killeltem egy párat Playerként. Annyira nem fogott meg a játék . Később aztán regisztrált nekem haverom és elkezdtem játszani . Eleinte csak Quadozni tudtam, meg is untam és abbahagytam . Aztán egy nap eszembe jutott a játék, felnéztem és újra kedvet kaptam játszani. Jelentkeztem is az -ELME- klánba ahol nagyon jól érzetem magam. Telt az idő és megtanultam játszani több fegyverrel is. Később aztán felvettek az -ELIT- be . Nagyon jól éreztem magam ott is . Rengeteg jófejjel ismerkedtem meg a klánban. Utána azonban jött egy gubanc ami miatt kénytelen voltam egy időre abbahagyni. Mikor inaktív voltam pörsz megkért hogy csatlakozzam klánjához és én be is léptem,azonban az oszlott. Mikor beléptem elkezdtem újra feljárogatni az oldalra és kedvet kaptam a játékhoz is. Most már teljesen aktív vagyok.
Mostanában legtöbbször MPG-t, M8-at és M4-et használok, de megtalálhattok más fegyverekkel is.
Facebookot, Skype-t majd klánon belül megadom ha elkéritek.

Üdv: berthold4
Madrid <3

Felhasználó
10 éve
Sziasztok elitesek!

Úgy döntöttem hogy a sok feszültség ellenére jelentkezek ide, de mielőtt bárkiben felmerülne a kérdés "mit akar ez itt?" azért jönnék vissza mert ez a közösség a legjobb amivel ebben a játékban találkoztam! (és ez nem süket duma)
Magamról: 14 éves vagyok, az általános iskola 8. osztályát taposom (ennek köszönhető a jelenlegi inaktivitásom is) a tanulmányi átlagom 4.2 Szombathely mellett lakom Lukácsházán. A szombathelyi Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium nevű intézménybe készülök. 3 testvérem van, akikből az ikertesóm (*TipszMiksz*) is játszott. Aktívan kézilabdàzok a Szombathelyi ESE csapatában.

A játékról: 2éve kezdtem a játékot gmail12 névvel, majd 2-3 hónap után változtattam erre a névre, de azóta egyszer feltörtek, tehát újra regisztráltam. Az =NS= klánban kezdtem a pályafutásom ezután néhány kisebb klánon át eljutottam az elme klánba ahonnan ide kerültem de kiléptem, és pörsz98-cal kerültem egy klánba, ami összeolvadt zsombiéval de abból is kiléptem. A kedvenc fegyverem az MPG amivel a toplista 8. helyét foglalom el, de természetesen februártól már nincs előttem akadály. Ezen kívül m8-cal fordulok elő.
Fraditól annyit kérek hogy hallgassa meg a többiek véleményét ezzel kapcsolatban és ne egyből a szégyenfalra hivatkozz!

Ha valakinek kérdése támadna írjon nekem üzenetet!

Köszönettel Bolfán Bálint (balinto)

Felhasználó
10 éve

Sziasztok elitesek!

Úgy döntöttem hogy a sok feszültség ellenére jelentkezek ide, de mielőtt bárkiben felmerülne a kérdés "mit akar ez itt?" azért jönnék vissza mert ez a közösség a legjobb amivel ebben a játékban találkoztam! (és ez nem süket duma)
Magamról: 14 éves vagyok, az általános iskola 8. osztályát taposom (ennek köszönhető a jelenlegi inaktivitásom is) a tanulmányi átlagom 4.2 Szombathely mellett lakom Lukácsházán. A szombathelyi Művészeti Szakközépiskola és Gimnázium nevű intézménybe készülök. 3 testvérem van, akikből az ikertesóm (*TipszMiksz*) is játszott. Aktívan kézilabdàzok a Szombathelyi ESE csapatában.

A játékról: 2éve kezdtem a játékot gmail12 névvel, majd 2-3 hónap után változtattam erre a névre, de azóta egyszer feltörtek, tehát újra regisztráltam. Az =NS= klánban kezdtem a pályafutásom ezután néhány kisebb klánon át eljutottam az elme klánba ahonnan ide kerültem de kiléptem, és pörsz98-cal kerültem egy klánba, ami összeolvadt zsombiéval de abból is kiléptem. A kedvenc fegyverem az MPG amivel a toplista 8. helyét foglalom el, de természetesen februártól már nincs előttem akadály. Ezen kívül m8-cal fordulok elő.
Fraditól annyit kérek hogy hallgassa meg a többiek véleményét ezzel kapcsolatban és ne egyből a szégyenfalra hivatkozz!

Ha valakinek kérdése támadna írjon nekem üzenetet!

Köszönettel Bolfán Bálint (balinto)

Erre akkor kellett volna gondolni,mikor kiléptél a klánból.Lásd szégyenfal topik.
balintokiller elutasítva. A szavazást meg sem kellett volna kezdeni a szégyenfal miatt, de amúgy is bőven meg van a 3 nem.

Legutóbb szerkesztve Fradi által.


Felhasználó
10 éve
berthold4 Felvéve.
Egy hónap próba idő.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Sziasztok -ELIT- esek!

Arra gondoltam jelentkeznék hozzátok, mert elég jó és aktiv klánvagytok és megtetszetetek!
Magamról:
Paksin lakok 14 éves fiu vagyok anyukám tanár apukám az atomeőmüben vezető mérnök.4-5 ös tanulo vagyok ennek elenére aktivis amit bizonyit a számtalan nap játékosa és a heti top10-ben végzett cimeim is.Szerintem a klánotogbol nem vagyok senkivel sem haragban ha valakivel még is akkor elnézésr én nem tudok rola.:)
Történetem:
Körübelöl 2 éve pse néven nullázás elött 60k-m volt és aztán feltörték azt és ezzel a karakterrel folytattam öltem vele 1kt de elment az egésztől a kedvem de 3-4 hete ujra kezdtem vele és ujra aktiv vagyok.
fegyverek:
quadron kivűl bármivel elmegyek ha kell de a kedvenceim a CW fegyverek vagy mpg,mp5 és az m8.
1v1:párnapja kezdtem el és nagyon meg is ttetszett bertholdal meg secivel már játszottam is párat:)
elérhetőség:
skype:nincs sajnos bocsánat
facebook:https://www.facebook.com/lacza.levi

üdv:punnany

utoirat:azért ez a nevem mert a kedvenc magyar együtesem :D

(bocsánat a helyesirási hibákért)

Legutóbb szerkesztve LordOfTimE által.

8d78ryr5x2h4ff20a8c1.jpg
«1...456789»