«123456...9»

Felhasználó
10 éve
Toxicandtankerelutasitva.

Még 3 hely kiadó van jelen pillanatban.
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Sziasztok én Balcommando vagyok.Ez a klán az álmom.
Mióta elkezdtem a stickman-ezést arra törődtem hogy egy jó és erős klánba lépjek be.Én már kb. másfél éve kezdtem a stikman warfare-t.
Tapasztalt erős és vicces játékos vagyok.Campbe és közelharcba egyaránt jó vagyok.A kedvenc fegyvereim: x72,mpg,m4
14 éves vagyok.Sajószögeden élek Miskolctól nem messze.Tudom hogy nincs 10000 killem,de arra törekszem hogy minnél jobb legyek és sokat fejlődjek.
Remélem elég meggyőző voltam.
Köszönöm a lehetőséget.

Felhasználó
10 éve
Balcommando elutasítva

Elöl megy a ponty, utána a pisztráng, a reményhal meg utoljára ;)
lc8szio1lsyb0nf67h.jpg
getbanner.php?n=aironstone

Felhasználó
10 éve
Üdv mindenkinek! :)
A becses nevem Mazil Patrik.Most leszek 9. E-s Tanuló a Széchenyi Gimiben.Pécset születtem és ott is élek jelen pillanatban is. Júniusban töltöttem be 15. életévemet.

A játékról:
Játékban a nevem hasag mind azt olvasni lehet :)
Korábban megjártam az -ELIT-et és azért léptem ki mert jött a 0zás és én abba hagytam.
Mikor vissza jöttem zero hívott a -lH.S.P.C.l-be és el is fogattam.
Most kiléptem mert ott a közösséget nagyon idegennek éreztem.
Azért szeretnék vissza jönni mert a közösséget nagyon jónak vélem és szeretnék én is csatlakozni a társasághoz.

Tisztelettel Hasag!
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
10 éve
Sziasztok! Bokor Zoltán a rendes nevem. Az igazi Damisz nekem adta az accountját, de néha még ő is felnéz. Régebben Tsokee és Bokor Gyuri néven szerepeltem a listán. 17 éves vagyok, győri születésű, általános iskolába az igazi Damisz osztálytársam volt és padtársam is ezért délutánonként tanitgatott a játék rejtelmeire. A HSPC nagyon inaktiv volt ezért szeretnék csatlakozni hozzátok. Köszönettel Damisz!

Felhasználó
10 éve
Damisz Felvéve.

hasag Felvéve.

Most láthatjátok,hogy be lehet ide kerülni,hogyha valaki normális,és jó fej,meg persze jó a fegyverekkel.

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Üdv Tisztelt Elit klán!

Úgy döntöttem, hogy mai napon leadom jelentkezésemet, mert mondták a klánból (Ebből a klánból), hogy ha jelizek van esélyem, nem is kicsi, SOK!

Magamról amit érdemes tudni:
2000-ben láttam meg a napvilágot egy Budapesti kórházban.
Jelenpillanatban Budapesttől 6-8 km-rel fekvő Kerepesen lakom, élem mindennapjaimat, DE Gödöllőre járok iskolába, nevezetesen a Gödöllőn jó hírrel rendelkező Szent Imre Katolikus Általános Iskolában, ahol most fogom elkezdeni a 7. osztályt. Sajnos az átlagnál jóval alacsonyabb vagyok, 155 cm kb., de ez kosárban némi előnyt jelent, hogy a többi 160-170 cm-eres oszt. társaim alatt simán átjutok alattuk ;D.

Hobbiaim többek közt:
-Darts (Phil Taylor :) )
-Labdarúgás (Chelsea <3, Magyarok közül, Fradi, Diósgyőr, Paks :) )
-Rollerezés (Hát igen, ezt is szoktam :D )

Ahol még meg tudtok találni:
-World of Tanks---> FretterHUN, kukamisi
-World of Warplanes---> HUNShernokov

Igazából én szeretem a háborús dolgokat/tevékenységeket, de nem annyira rajongok a CoD-ért, CS-ért meg az ilyesmi játékokért :/ .

Némileg érdekesen kezdődött a játékbeli pályafutásom: Rögtön a lgelső játékbeli napomon kaptam egy klánmeghívót: A Kamukaze-től jött a meghívó, mert Ubi látott sokszor előtte, mikor lövöldöztem, és öltem a stick-eket, hogy a mozgásom meglepően hasznos jelent.
Így volt az a "különös" mozgásom, míg nem kezdtem el használni a Quad-ot. Mai napoban kevésbé használom már, csak ha unatkozok.

A legjobb klám, amelyikekben voltam: Kamukaze_Kommando

Hogy-hogyis kerütlem el onnan?
Sajnálatos módon az osztálytársam, kkmaresz megtudta, hogy én is játszok, ezért regizett, és utána úgy 2-3 héttel jelentkezett a Kamukaze-ba. Nem vettük fel. Örjöngött és Ubinak mondott vmit csúnyát. Hát Ubi berágott ezért rám, és azt mondta felekeresi és el beszélget vele kicsit. Hát Marci, rögtön írt nekem pm-et hogy lépjek ki. Megtettem. Kamukaze ☺

Nos ennyit a játékbeli pályafutásomról.

Akik ajánlották innen, ezt a klánt: Damisz, Geri és Enox, ja és Blase
Személyesen ismerem őket a játékból: kkmaresz, tyutyu2000, 88domonkos, Bujdosó, Kiralybm, OROZCO, bpepe2000. Tudom, többségük Noname játékos, de legalább ismerem őket SZEMÉLYESEN IS! :)


Skype: varga.geri.01

A viszontlátásra -ELIT- klán ;)
Üdv, Varga Gergely, vagyis *ObsTBaUM* :D
Sadypisten: A taktikai atom állna belétek.

Felhasználó
10 éve


Obstbaum Felvéve.

Várjuk továbbra is a normális,jó fej tehetségeket a klánba,akik jól bánnak a fegyverekkel/főleg CW fegyverekkel/.

Legutóbb szerkesztve Fradi által.

getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Üdv. ELIT klán, illetve tagok!
Leadnám jelentkezésemet.
Fodor Ricsi valódi nevem. 15 éves, Kalocsai lakos vagyok. 9.-es tanuló. Közrendészetin koptatom a padokat. Elég kemények a napok, így manapság nem igen vagyok aktív a játékban. Hobbim a foci illetve a néptánc.

A játékkal elég rég játszom, mely idő alatt elég jól megtanultam kezelni a fegyvereket, a laggom ellenére. A killelési sebességem, a kedvemtől függ. Ha nagyon jó kedvem van, 15-20 perc alatt akár 100 killt is össze tudok szedni.
Általam leginkább kedvelt fegyverek a noob, law és az m4. Mpg-vel is tudok darálni, ha a szükség azt kívánja. Esetleg még mp5. M82-vel csak alkalom attán.
Bármi kérdés esetén, dobj meg egy pm-el! :) Kössz az olvasást.
Üdvözlettel SKiDROW.

Legutóbb szerkesztve Tinba által.


Felhasználó
10 éve
Janokus elutasitva.
getbanner.php?n=Fradi
«123456...9»