«12» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Sziasztok!

Mostanában már nagyon inaktív a játék, kicsit gondolkodtam mit lehetne tenni azokért akik akkor szeretnének játszani amikor akarnak és nem csak akkor amikor más játékosok is elérhetők.
Nekem két ötlet jutott eszembe, de remélem lesz valaki aki ezeknél valami sokkal jobbal elő tudna állni. Szóval, két ötlet: egyik a Gun járművel a Hummerrel kapcsolatos, arra gondoltam lehetne valami pályát építeni, ahol flipperezhet, száguldozhat. A másik Gunnak és Tecknek is jó, egy céllövölde npc-kre vagy csak céltáblákra.

Lenne egy javaslatom arra is ha például 5-nél kevesebben vannak fent a játékban akkor ne legyen két csapatra osztva ( Gun és Tech ), hanem mindenki mindenki ellen, egy teleportal lehetne eljutni egy külön helyszínre és csak ott lehetne a csapattársat lőni, hasonlóan lehetne, mint a kbwar.

Remélem érthető és elnézést ha már olvastad a fórum ezeket az ötleteket.

Várom a hozzászólásokat!
Mindenkinek jó Stickezést!

Legutóbb szerkesztve Misi98 által

Mások értékelései az ötletről (10 értékelés):


Felhasználó
8 éve
Na a flipper csináld meg egy mod-ként, mert a játékba már megvannak hozzá az eszközök, mert csak megemeled a földet neki mész és el is pattansz a hummer-eddel egy másik galaxisba.
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Felhasználó
8 éve
Ezt az 5 csillagot yeti kommentjére adtam ;D
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
8 éve
Én mod nélkül játszok, így erről nem tudtam, de várom a jobbnál jobb javaslatokat!

Felhasználó
8 éve
A mindenki mindenki ellen-részt támogatom.

Moderátor
8 éve
Utóbbi nekem is tetszik.
Ha Admin kicsit jobban programozott volna már az elején, ezt egész gyorsan meg lehetne csinálni.

Felhasználó
8 éve
Eleg sok a külön helyszin van, azzal nem kellene foglalkozni. Castle, kb, out, stb. Szoval esetleg oda dobna be teszem azt 6 emberrel, vagy az alatt. De akkor mehetne automatikusan egy 3v3 is. Szoval lehet a free 4 all sem fontos... :x
"Röptébe megkúrom a legyet is" ~ Hippo

Felhasználó
8 éve
2. része jó... lehetne hasonló portállal mint ami az 1v1-nek van, és lehetne tolni több mapon is.. vagy csak szimplán az 1v1 mapokon

Felhasználó
8 éve
Nekem tetszene, ha nem ilyen címeket adnátok a témáknak, hanem olyat, amiről felismerhető a benne lévő ötlet. Ha kell, lehet több témát nyitni.

Felhasználó
7 éve
Próbáltam olyat adni amire mindenki rákattint és elolvassa. mert ha ilyet látnál: 'Mindenki mindenki ellen' őszintén ha nem lennél moderátor rámennél?
«12»