«12345...8» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Ebben viszont igazad van, legalább a 10éves kategória, nem fog pattogni...:"D
Ez egy jó pont :D
Mellesleg ,ha máshogy nem ,érdemes lenne úgy megoldani ,hogy pl. autómatikus facebook-os/vk-s hírdetések ,illetve lehetne nyitni youtube-on egy külön csatornát stickmanes célra... Mit szólnátok ehhez?
asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
9 éve
Én amúgy a GameStarban van a Kult rovatban van egy MMO-s részek (itt ajánlanak MMO-kat és írnak a frissítésekről) oda már gondoltam, hogy beajánlom a Stickmant (mivel MMOFPS), de még addig nem jutottam el.

Felhasználó
9 éve
Untitled FPS ,de mind1...
The Best of Aranyköpés on this month :O

Legutóbb szerkesztve GangStar által

asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
9 éve
Ez egy jó pont :D
Mellesleg ,ha máshogy nem ,érdemes lenne úgy megoldani ,hogy pl. autómatikus facebook-os/vk-s hírdetések ,illetve lehetne nyitni youtube-on egy külön csatornát stickmanes célra... Mit szólnátok ehhez?

Van: https://www.youtube.com/user/PCSoftware/videos

Legutóbb szerkesztve hph01 által


Felhasználó
9 éve
Minek külföldi player? így is össze-vissza laggolunk :)
"A kiválóság nem örökletes. A minőség nem veled született. Csak akkor lehetsz a legjobb, ha a legjobbakkal veszed fel a versenyt."
/Gundel Károly/

Felhasználó
9 éve
Na ja ezzel még +-ban számolni kell :D
asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png

9 éve
Ez persze szép és jól hangzik, de az egész inkább csak utópia.

Legutóbb szerkesztve Zeynos által

Zspusonak mindig igaza van!!


991790356cats_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
flags_1

¦ ™ ® © ↑ ♂ ▬ ╝ ↔ ╣ ═ › ↓ ± ƒƒ· ← → ∟ ↨ ◄ ◙ ┘ ¬ █ ¶ ╦ ▒ ☼ ░ ♀ └ ╚ ║ ▓  » 

Felhasználó
9 éve
Na ,ja :D
(Doctor who 4. évad utolsó 3 rész (cím: Utópia) :D pontosan...)
asdpeniszx_www.kepfeltoltes.hu_.png

Elit
9 éve
de akkor miért van az oldalon angolra és olaszra fordítás?
acdc

Az olaszra fordítást BigSün csinálta, mivel ha jól tudom, ő élt kint, és ezért le tudta fordítani, egyébként a srác magyar. Ezzel az egésszel nem lenne probléma, anno sokan csinálták azt (köztük én is), hogy iskolában a padokra írtuk, hogy www.stickman.hu, infó órákon az asztalra raktuk ki a játékot, és így egy kicsit talán többen észreveszik, plakátot, és egyebet nem érdemes csinálni, mert azt manapság az emberek leszarják.

Felhasználó
9 éve
Az olaszra fordítást BigSün csinálta, mivel ha jól tudom, ő élt kint, és ezért le tudta fordítani, egyébként a srác magyar. Ezzel az egésszel nem lenne probléma, anno sokan csinálták azt (köztük én is), hogy iskolában a padokra írtuk, hogy www.stickman.hu, infó órákon az asztalra raktuk ki a játékot, és így egy kicsit talán többen észreveszik, plakátot, és egyebet nem érdemes csinálni, mert azt manapság az emberek leszarják.

a mi sulinkban is így hirdetek
EnFoRcEr™
«12345...8»