Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Üdv!
Jó lenne visszahozni a játékba a botokat.Sokszor van,hogy fellépek,de nincs fent senki.Legalább a botok ellen lehetne játszani,amíg fel nem lép valaki.Az emberek is gyakrabban jönnének fel játszani.

Mások értékelései az ötletről (6 értékelés):


Adminisztrátor
6 éve
Korabban volt mar valami ilyen beszelgetes. A regi indok (amit olvashattal volna az elvetett otletek kozt), hogy nagyon sok munka lenne vele, es nagyon laggoltatna az egesz szervert. Hector felvetett egy otletet ezzel kapcsolatban, de ennyiben is maradt az egesz. Leginkabb mivel fejleszto hijan nincs aki lekodolja.

Felhasználó
6 éve
Én őszintén megcsinálnám csak lusta vagyok találni egy működő delphi cracket (kell hozzá, mivel delphiben íródott a játék)
(És egyébként tényleg csak azért nem játszok mert nincs kivel(haverok csgoznak, közbe én meg várom a vidikártyát az új gépbe))

Legutóbb szerkesztve David003 által

VDavid003trollsign.jpg
getbanner.php?n=David003
b_460x42_C000000-4A4A4A-000000-FFFFFF-F19A15-FFCC00.png

Adminisztrátor
6 éve
Ha csak ezen mulik szivesen elkuldom Neked a fejlesztoi mappat delphivel meg minden.

Felhasználó
6 éve
Én őszintén megcsinálnám csak lusta vagyok találni egy működő delphi cracket (kell hozzá, mivel delphiben íródott a játék)
(És egyébként tényleg csak azért nem játszok mert nincs kivel(haverok csgoznak, közbe én meg várom a vidikártyát az új gépbe))

Botoknak régen a játékstílusukkal volt a gond :/
De ha akarod hívd meg a haverjaidat.
Én is régen ezt csináltam és 10/2 azért mindig jött.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Ha csak ezen mulik szivesen elkuldom Neked a fejlesztoi mappat delphivel meg minden.
Ok, a forráskód megvan, csak a delphi kell nekem.
Botoknak régen a játékstílusukkal volt a gond :/
De ha akarod hívd meg a haverjaidat.
Én is régen ezt csináltam és 10/2 azért mindig jött.
Hidd el, a haverjaim nem azok a fajták akik stickmaneznének.. max 1x kipróbálnák azt hagynák a fenébe. (jó, talán az egyik stickmanezne, de neki vagy nincs hangszórója/fül/fejhallgatója, vagy nincs mikrofonja, vagy beleüvölt a testvére..)
VDavid003trollsign.jpg
getbanner.php?n=David003
b_460x42_C000000-4A4A4A-000000-FFFFFF-F19A15-FFCC00.png

Felhasználó
6 éve
Kicsit nosztalgia tesztet csináltam a botokról.

449Stickman_Warfare_2017..jpg
608Stickman_Warfare_2017..jpg
266Stickman_Warfare_2017..jpg

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Szerintem évek óta ez adná a legnagyobb löketet a játéknak. Én úgy képzelem el, hogy mindenkinél mennek a saját botjai és közben az online játékosokat is látja, és a csetet is.
A régi verziók bot forráskódja elérhető az svn.stickman.hu-n, például TortoiseSVN programmal böngészhető.