«1...1819202122» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Remélem ma 16:00kor lesz valami meccs...
old school és ONE!!

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Jó volt a meccs :))))))))))))
flags_1

Felhasználó
6 éve
Kappa
:/

Felhasználó
6 éve
2v2 Bajnokság Vége!!!!
Köszönöm mindenki részvételét és gratulálok minden lejátszott meccshez,eredményhez!

Mai "meccs" után (ami persze meglepő módon elmaradt,mert nem jött el valaki....) arra jutottunk a fent lévő résztvevőkkel,hogy ennek így semmi értelme. Gondolkoztunk rajta,hogy most megint írjam-e be a 10-0-t vagy legyen 2v1 aminek a pontverseny miatt megint nem lenne értelme. Azt számoltam vacsora közt,hogy kb 15-20 meccs lett eddig tervezve,és max kb a fele lett megtartva (ebbe azt is beleszámolom mikor egyik csapat nyert 10-0ra,meccs nélkül).
Szóval,köszönöm a részvételt és a kezdeti lelkesedést,mer tigaz az anno nyár elején meg is volt. Hallottam olyan mendemondának,hogy a szervezők hibája(Hozzáteszem,szerintem az eddig eltelt másfél hónapból,nem hiszem,el,hogy nem lehetett volna 3 x 20-30 percet áldozni a versenyre),de olyat is,hogy egyik csapat hibáztatja a másikat.....nos,ez már lényegtelen mindenki azt gondol amit akar.Talán 1x a jövőben lehet egy olyan bajnokságot rendezni megint aminek van is értelme.
Külön köszönet Matyi100nak és TMnek akik jelentkeztek,de nem hogy 1x sem jöttek el,még egy levélre se válaszoltak a jelentkezésük után

Még 1x köszönöm mindenkinek a versenyt.:)

UI: Kedves Harcos,a mai mondatodat külön kiemelném.
"Talán nem nyáron kellet volna rendezni mikor mindenki elfoglalt..." ~ by: Harcos_3
Én nem tudom,te melyik bolygóról jöttél,de itt a Földön a nyár a legalkalmasabb egy olyan közösség számára ahol 14 év az átlagéletkor. ....
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017
«1...1819202122»