«1...1516171819...84» Új üzenet

Adminisztrátor
12 éve
Kipróbáltam, és nem jobb, mint a mostani.

Felhasználó
12 éve
A batárok számát jelezze a barátok fülön!
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Automata hibajelentés küldő. Ha valami nem jó a logban, azt felteszi az oldalra, és kiírja hogy bocs, de hiba, várj. Valójában csak annyival lenne jobb, hogy nem kellene azzal vesződni, hogy bemásolják jól a logot.

Felhasználó
12 éve
Ki hitte volna, alapból méretre igazítod átlátszó résszel.

Felhasználó
12 éve
Az ötletem a következő ne legyen olyan hogy ha elfordítod a kamerát a fegyver kövesse hanem max annyira libegjen mint a css ben

Felhasználó
12 éve
Lehetne olyan, hogy pl. a játék-beli chat-en, ha valaki káromkodik, ne írja ki virág nevekkel, hanem egyáltalán ne adja ki, adjon 2 lehetőséget, meg figyelmeztesse, hogy ha még egyszer ilyen szót használ, akkor bannt kap(ezt csak aza player látja), és ha nem érdekli, akkor kapjon pár órás kockulási pihit. Ezzel tuti jobb lenne a játék :D

És x: Van az adatlap alján az a fórum hozzászólások (valamennyi szám) és ha arra rákattintunk, akkor kijelezhetné, hogy mégis hol vannak :D

Felhasználó
12 éve
Szarvasmarhát tenyészt a nagybátyám..
nemírjaki, leírom újra, bann :D Nem tetszene ><
De finomítással nem lenne rossz :D
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Lehetne olyan, hogy pl. a játék-beli chat-en, ha valaki káromkodik, ne írja ki virág nevekkel, hanem egyáltalán ne adja ki, adjon 2 lehetőséget, meg figyelmeztesse, hogy ha még egyszer ilyen szót használ, akkor bannt kap(ezt csak aza player látja), és ha nem érdekli, akkor kapjon pár órás kockulási pihit. Ezzel tuti jobb lenne a játék :D

És x: Van az adatlap alján az a fórum hozzászólások (valamennyi szám) és ha arra rákattintunk, akkor kijelezhetné, hogy mégis hol vannak :D

Regisztráció nélkül is lehet játszani tehát semmi értelme az eltiltásnak
Nincs jobb a Stickman-nél kivéve a Call of Duty, Medal of Honor, Imperium Galactica, Nexus, Mass Effect, Battlefield, Dishonored, Anno, Zatacka...

Felhasználó
12 éve
Akkor már belehetne szüntetni a regisztráció nélküli játékot.

CAKKO
Mi az hogy Értékeld a modot! Plusz vagy mínusz? MI a fasz? Jó vagy rossz esetleg? Kicsit hülyén hangzik így.
2 napja
Ezt meg modoknál. Csak azt gondolom, hogy nem olvassátok :P.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Meglehetne csinálni, hogy az épületekre ki legyenek téve hirdetések és akkor ebből lehetne zsé!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪
«1...1516171819...84»