«1...1011121314...84» Új üzenet

Moderátor
12 éve
am a játékban levő listára kéne valahogy rátenni a klánt. Chatnél úgyis kell az információ, akkor meg mehetne a listába is.
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
Lehetne egy [youtube][/youtube] tag fórumra üzenőfalra meg profilra.
[youtube]watch?v=VoB_oXJr74s[/youtube] és akkor megjelenik a kis youtube-ablak, mint a beágyazáskor.
csá Sheffield vagyok

Moderátor
12 éve
Ez nem így működik :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
há mittudomén nemértek ahhoz, csak vmi ilyesmire gondoltam :)
csá Sheffield vagyok

Felhasználó
12 éve
Ha megcsinálják újra klán/tag toplistát, medáltoplistát is. Szerintem.
dddd.png
[Nem érdekel a múltja, mert tökös gyerekként felvállalja, továbbá rablóból lesz a legjobb pandúr. (By: JEL) Nekem! ^_^ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=401598469904664&set=a.399385243459320.92933.301659949898517&type=1&theater

Felhasználó
12 éve
Medáltoplista értelmetlen egy idő utána, mert úgyis egyenlő számú elérhető van, ha lenne egy 20.000 mint wowban achievement, akkor megérteném..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Lehet, hogy már mondták előttem, de jó lenne, ha (saját) MOD-ba lehetne időjárást változtatni.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
12 éve
Meg jó lenne az összes igényesebb modot (igen az össze bsc-t is ha kérhetem) áthozni erre a modok részre.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Ez a készítők feladata, a bsc pedig banáné.

Felhasználó
12 éve
"Én mondjuk örülnék ha a régi fórumról az online felhasználók funkciót áthoznátok, és akkor boldogabb lennék. Azt a ki mit csináld dolgot." from üzenőfal
Young bloods, it's all about buckets
«1...1011121314...84»