«1...555556557558559...681» Új üzenet

Adminisztrátor
7 éve

Color me clueless. 3 ev utan alig emlekszem a nagy klanokon kivul masra, pk meg semmi harangot nem kongat meg.

Felhasználó
7 éve
csak nekem tűnt fel a pk profilján az hogy a jelentkezési feltételeknél a helyesírási hibák mellett az "értelem" szempont van megnevezve? :D (#nyelvtannáci)
Köszi az észrevételt!
Kár volt

Felhasználó
7 éve
Na yung helyesen reagálta le és nem lépett támadómenyét pozícióba
így kéne ezt másoknak is
:P
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
"Alapítva: 2 ève"
Ha valami új, az már noname.
TY.

há mé', nem?

Felhasználó
7 éve
csak nekem tűnt fel a pk profilján az hogy a jelentkezési feltételeknél a helyesírási hibák mellett az "értelem" szempont van megnevezve? :D (#nyelvtannáci)
Igazán nem szeretnék kötekedni, de ha valaki helyesírási hibát ejt, az számodra azt jelenti, hogy az illető hülye? Az írásodból ez jött le nekem, és azt kell mondjam, furcsa egy embernek tűnsz.

Legutóbb szerkesztve Snake-Charmer által


Felhasználó
7 éve
Igazán nem szeretnék kötekedni, de ha valaki helyesírási hibát ejt, az számodra azt jelenti, hogy az illető hülye? Az írásodból ez jött le nekem, és azt kell mondjam, furcsa egy embernek tűnsz.
gojót neki
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
Mièrt lenne?
Ennyi erővel mondhatjuk ezt rátok is.

Nem vagyunk valami nagy klán :D
Nagy klán az a: MH, BK, PRO, FP, TIM stb. Persze ez szerintem. :D

Felhasználó
7 éve
Nonamenek akkor mondhatnád ha pattogna/arcoskodna a semmire :P
De semmi ilyenről nincs szó
Pedig ja viszonylag már régi klán a pk is mert nincs sok klán ami ennyi ideig élt volna ami 2013/14 körül alapult

Legutóbb szerkesztve PIZZADOX által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
noname az en szotaramban az, akinek a nevet nem lehet megjegyezni/hozzafuzni valamihez/konnyeden elfelejtheto. "Nem log ki a sorbol".

Felhasználó
7 éve
Ha már úgyis voltak tippek a játék terjesztésére, itt egy egyszerű módja:
Steam -> Add a game -> Add a non steam game -> hozzáadod a stikmunt -> tulajdonságban mögé írod hogy Warfare -> ha játszod innen indítod
Még overlay is működik benne szóval alt tab használatra sincs szükség, és úgy reklámozod hogy csak játszod a játékot
easy win
Stickman2016-09-0313-10-05-46.png
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..
«1...555556557558559...681»