«1...554555556557558...681» Új üzenet

Felhasználó
7 éve
triplakattra szépen kijelöli de a kommentet nem másolja át, bár nemtudom hogy azt kéne e neki
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve
Ki kell hoznia egy feher teglalapot benne a linkkel. Kijelolod, masolod, beilleszted.

Szerk.: Ja most ertelmeztem mit irtal. A szoveget nem viszi at, ahhoz majd rakok egy quotetext lehetoseget. Vagy egy settings menu, amiben lehet autorefresh, quote with text, quote without text, use inline quotes, use embedd, etc.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Adminisztrátor
7 éve
Par kerdes azokhoz, akik hasznaljak clanviewt.

Mit szolnatok, ha lenne egy azonosito rendszer, amit ket adott topicra lehetne kapni. Azaz pl egy hnPRO01 azonosito a mostani ket alapbol kombozott topicra. Satobbi, egyedi elnevezes meg ilyenek az azonositohoz. Egyreszt nem kell mindig bemasolgatni, masreszt lehet az azonositohoz nehany extra funkcio. Peldaul ne vegye figyelembe a kommentet azoktol, akik nem tagok egyik klanban sem, vagy egyaltalan meg se tudjak nezni a clanview oldalt nem tagok vagy blacklistelt emberek. Vagy pinelt poszt, ami mindig megjelenik legfelul. Esetleg "karma" vagy nem is tudom, lehetne likeolni kommenteket. Persze ez mind csak a clanview oldalon, nem a rendes forumon.

Szerk.: Ja igen, majd csak napok mulva allok neki, ha van is ra igeny, mert offline leszek.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
7 éve
Jól hangzik,csináld csak :DDD
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
7 éve
Emlékezzünk mer frizenről mielőtt jön a rip ;D
csgo2016-08-2903-42-54-59.png

Legutóbb szerkesztve PIZZADOX által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
7 éve
csak nekem tűnt fel a pk profilján az hogy a jelentkezési feltételeknél a helyesírási hibák mellett az "értelem" szempont van megnevezve? :D (#nyelvtannáci)

Felhasználó
7 éve
nem beszólok, érdekes észrevétel, és mivel nincs nagyon témája ezért írtam az offtopicba ;)

Adminisztrátor
7 éve
Irhattal volna nekik egy uzit, vagy az o foumukra. Egymas kozotti civakodas nem igazan erdekel senkit, foleg ha egy noname klan leirasaban levo eliras az alapja.

Felhasználó
7 éve
SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
7 éve

Color me clueless. 3 ev utan alig emlekszem a nagy klanokon kivul masra, pk meg semmi harangot nem kongat meg.
«1...554555556557558...681»