«1...437438439440441...681» Új üzenet

Elit
10 éve
De azért frissítgetted 2 percenként.:D Széép. Az meg, hogy kinek tetszett kinek nem.. hát minket ugyan nem érdekel. :DD Eddig is leszartuk mindenki véleményét ezután is lefogjuk. Magasról.
Jaja, minden egyes frissítésnél vártam, hogy a monitorom mikor mondja bea szolgálatot a hánytató szövegtől. :)

Anitácska. Te mondod a tükörbe nézést? :) Hagyjuk ezt légyszi, mert a röhögéstől fogok meghalni. :DDDDDDDDD
Nemhinném, hogy 15 éves kislányok péniszhiányát bárki is szépszemmel nézte, ha már odatévedtek, ti jól érzitek magatokat, de a 3/4 fórum rajtatok nevetett, és nem a humor tárgyaként, hanem a szánalomtól. :D Mindenesetre további jó élvezkedést egymáson, DE NE ITT. ;D

Felhasználó
10 éve
Jaja, minden egyes frissítésnél vártam, hogy a monitorom mikor mondja bea szolgálatot a hánytató szövegtől. :)

Anitácska. Te mondod a tükörbe nézést? :) Hagyjuk ezt légyszi, mert a röhögéstől fogok meghalni. :DDDDDDDDD
Nemhinném, hogy 15 éves kislányok péniszhiányát bárki is szépszemmel nézte, ha már odatévedtek, ti jól érzitek magatokat, de a 3/4 fórum rajtatok nevetett, és nem a humor tárgyaként, hanem a szánalomtól. :D Mindenesetre további jó élvezkedést egymáson, DE NE ITT. ;D

+1 :$

Felhasználó
10 éve
Google+ -->

Felhasználó
10 éve
Szabeszt fórummoderátornak!

És lássatok csodát, új év, új szlogen:
De ki az a Judit?

Felhasználó
10 éve
bazmeg, ti komolyan ráértek ezen problémázni, hogy ki hol nyalja-falja a másikat? :D
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
10 éve
Szerintem meg FAF mindenkinek aki a másik dolgával törődik.
.

Felhasználó
10 éve
szerintem meg LAF
Szabeszt fórummoderátornak!

Moderátor
10 éve
21.-The-laptop-selfie..jpg
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
10 éve
Egy ilyet kérhetek Szotyiról is.:D
getbanner.php?n=Fradi

Felhasználó
10 éve
Én majd plazmatévével fogok pózolni.
«1...437438439440441...681»