«1...150151152153154...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Már nem azért, de hogy lehet úgy becélozni az embert, hogy nem látjátok? Mert ez nem játékhiba, hanem bénázás.

"Nem a készülék a hibás, csak rosszul tartjátok." Ezt már hallottam valahol... ;)
Egyébként ChelZZi-nek adok igazat, ne magyarázzátok a bizonyítványt, hanem szavaztassátok meg, hogy melyik fegyvert szeretnék többen. Vagy pedig legyen választható funkció az új skin; a Beállítások > Felület menüben lehetne egy "Új skinek" checkbox, amivel lehetne állítgatni az M4 skinjét, illetve akár a többi fikázott fegyverét is (MPG, X72, esetleg a Quadro-t is). Hangsúlyozom, hogy csak a skinek változtathatóságára gondolok. (Nem tudom, hogy ezt modnak tekintené-e a játék.)

Felhasználó
11 éve
Akkor második körben áruljátok el nekem, hogy ez pl a COD-ban miért nem zavart senkit? Gondolom, titeket sem :)

A célpont nagyobb, és nem hal meg az első találattól. (én csak bf2-vel játszottam, coddal nem)
Young bloods, it's all about buckets

Moderátor
11 éve
ne magyarázzátok a bizonyítványt

Ne keverd a magyarázást a ténnyel.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
11 éve
A mostani m4

...mindenhol használhatatlan.
Célzóval az is, anélkül közelharcra már nem. Kb-n nagyobb szükség van zoom használatára, mint outlanden. Mint már írtam nekem nem jelentett problémát az m4.

U.I: Az m4-el kapcsolatban csak annyit mondanék, szerintem még mindig felhord. Nem vagyok benne biztos, lehet csak tévesen vettem észre. Nem a célzó nagyobbítása lenne a megoldás, mert speedgamer modellje alapból jó volt. Tudomásom szerint csak pár adatot kellene megváltoztatni, de nem értek hozzá.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Elit
11 éve
Egyébként ChelZZi-nek adok igazat, ne magyarázzátok a bizonyítványt, hanem szavaztassátok meg
Szerintem meg nincsen demokrácia. Egyébként én voltam az egyik, aki tesztelte az új verziót és alaptalan a rinyátok, alig takar valamit.

Felhasználó
11 éve
Szerintem a kitakarás nem annyira zavaró, meg lehet szokni, viszont magával, a célzással van baj. Egy statikusan, távol álló ellenfelet pixelre becéloztam, és nem talált, csak mikor random körbelőttem.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
Szerintem meg nincsen demokrácia.

Rég tudjuk, hogy nincsen demokrácia, de attól szólásszabadság még van (még ha nem is korlátlan), és megengedi, hogy kinyilvánítsam a véleményemet és javaslatokat tegyek (ha tetszik, ha nem). A szabályokat nem sérti legjobb tudomásom szerint (ha sértené, nem lenne fórum). Ja, és ha valamit már egy tucat ember közöl, azt illik tényként kezelni, és nem úgy, hogy mindenki béna és azért rinyál, mert nincs jobb dolga.

Elit
11 éve
Szerintem meg nincsen demokrácia.

Rég tudjuk, hogy nincsen demokrácia, de attól szólásszabadság még van (még ha nem is korlátlan), és megengedi, hogy kinyilvánítsam a véleményemet és javaslatokat tegyek (ha tetszik, ha nem). A szabályokat nem sérti legjobb tudomásom szerint (ha sértené, nem lenne fórum). Ja, és ha valamit már egy tucat ember közöl, azt illik tényként kezelni, és nem úgy, hogy mindenki béna és azért rinyál, mert nincs jobb dolga.
Egy másik community esetében. De itt a quadra is azért mondják, hogy OP, mert egyszer valami fasz kitalálta, azóta meg megy mindenki az áramlattal. Hidd el, az összes játékos megszállott hazudozó.

Moderátor
11 éve
Szerintem a kitakarás nem annyira zavaró, meg lehet szokni, viszont magával, a célzással van baj. Egy statikusan, távol álló ellenfelet pixelre becéloztam, és nem talált, csak mikor random körbelőttem.
Igen, pontosan ez a probléma. Közelre még a zoom használható, ellenben távoli célpontokra még mindig felhord. A probléma nem lett megoldva, csak még kisebb látóteret hagy a célzó.
[16:45:21] Niklo: eltűntetek mint dendó seggében a vibrátor?
[23:45:40] Marc: igazából meleg vagyok :3

Második fragvideóm - Experience
Harmadik fragvideóm - Overstick
Negyedik fragvideóm - Overloaded

Felhasználó
11 éve
Nincs baj az m4-gyel, csak nagyon a régihez vagytok szokva. pár hét és megszokjátok. Ha meg nem, így jártatok. :p
Szabeszt fórummoderátornak!
«1...150151152153154...681»