«1...7071727374...681» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Elkészült az új fragvideóm, youtube-on, vagy a videók menüpontban megnézhetitek. :)
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
1. bocs hammer akkor most megkérdezem. Mert ha nem tetszik hogy reklámozlak, leváltom... :)
2. kléni igazából te vetted el a kedvemet az ittléttől.
konyvfalovblogo.gif

Moderátor
11 éve
Egyáltalan kellesz te ide?
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
11 éve
Kölykök, kuss legyen.
Más egy ember a való életben mint a chaten/fórumokon.

Negyedére csökken az IQ-d, amint kapcsolódsz az internetre?

Nincs ami negyedére csökkenjen......
A 0-nak és van negyedrésze. 0:4=0 :)

Neki még nulla sincs :)


Nem unalmas ez már kicsit?
Óvatosan ezzel az idézgetéssel mert ez lesz az eredménye.;D

konyvlabfcb , a helyed a konyha.
Hogy...
Jólvan, én is elnézem a ti hülyeségeiteket, mert nektek is van egypár. De nem sértegetni jöttem ide és nem is akarok ilyeneket hallgatni.
Akkor HA úgy írom hogy készítesz róla egy olyan változatot, amin ablakok meg ajtók is vannak, akkor jó?

Baszus.Elegem van mar ebbol a kolyokbol.Adjatok neki egy olyan bannt hogy majd 80 evesen terjen vissza.

1. Ezt nem a te dolgod eldönteni.
2. Sajnos a community jórészt fiatalokból áll, és hiába cserélődik, az átlag életkor relatíve konstans, csak az állandó moderátori réteg, és pár vén fasz (velem a sorban) húzza feljebb. Ha mindenkit bannolunk, aki sokat beszél, kihal a fórum, és mellesleg megint mi leszünk a pöcsök.
3. Szabályt nem sért, legfeljebb értetlen, ez nem ok a büntetésre, de ha mégis elkövet valamit, kapja a megfelelő mennyiségű pontot. Aztán vagy összejön neki a "megfelelő" számú, vagy nem.

Erre hivatkozva pedig tessék befejezni a nálatok gyengébb értelműek baszogatását. Majd megjavul, vagy nem, de utóbbi esetben úgyis eltűnik a süllyesztőben. Nem ő lenne az első, tessék szépen neki mindkettőre megadni a lehetőséget!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Jó látni hogy mit beszélnek rólam.
És van egy olyan érzésem hogy (legfőképp kléni jóvoltából, de ezért inkább ne istenítsétek) nem igazán fog a továbbiakban ez a fórumrészleg érdekelni.
Örüljetek, ha akartok.
konyvfalovblogo.gif

Felhasználó
11 éve
Ajjaj. Most szomorúan követelnünk kéne hogy írjon ebbe a fórumrészbe és ne hagyjon itt minket.

Felhasználó
11 éve
Nem igazán.
Young bloods, it's all about buckets

Moderátor
11 éve
Elég, ha befejezitek az ostoba, céltalan ironizálást (igen, van olyan is, mikor nem ostoba, és igen is a másik hiányosságára világít rá vele az ember), hiszen a most szóbanforgó srácot elzavarni kívánók közül is páran már megkapták azt az esélyt, amit ők nem adnak meg. Nézzetek magatokba, és gondolkodjatok el rajta, hányszor lehetett volna már titeket hasonló értetlenkedés miatt kivágni az egész fórumról. Tisztelet persze a kivételnek, ettől függetlenül ők is befejezhetik.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
11 éve
Nem tudom, hogy ki torolte ki, de koszonom szepen annak....

Tehat, Rendeznek egy 2v2 bajnoksagot, melyen kiderul, hogy melyik paros a legjobb a 2v2ben. Jelentkezni Julius 10.-eig lehet nalam UZENETBEN. Kesobb mindenkit ertesitek arrol, hogy meddig kell lejatszani a 2v2-ot. Varok mindenkit! :)
Sorry for party rocking!

Moderátor
11 éve
Nem tudom, hogy ki torolte ki, de koszonom szepen annak....

Én voltam.
Mától tilos a játékhoz kapcsolódó versenyeknek témát nyitni. Ha valaki szeretne ilyen olyan versenyt, találkát csinálni, az beírja üzenőfalra, felmegy a játékban, beírja chatbe, hogy menjenek. Ha valami nagyobb, offtopicba is mehet a hirdetés, de mindenki privátban jelentkezik/ beszéli meg.
Félreértés ne essék, nem a versenyeket akarjuk kiirtani. Sajnos mindenkinek köszönhetően sosem lesz az előre megszervezett versenyekből semmi. Siralmas látni, hogy jelentkeznek 80-an, és 3-an sem mennek el.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...7071727374...681»