«1...56789...34» Új üzenet

Felhasználó
11 éve
Ha minden macska előtt van 3 macska, akkor az gondolom a maradék sarokban lévők, és ha mindegyiknek a farkán van még egy, akkor az 8, de ha nagyon beugratós a kérdés, akkor 4, mert a saját farkukon ülnek. :)
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
nemtudom vagy 14 v 32 most gondolkodtam is (pici net) ->32



Felhasználó
11 éve
Ha minden macska előtt van 3 macska, akkor az gondolom a maradék sarokban lévők, és ha mindegyiknek a farkán van még egy, akkor az 8, de ha nagyon beugratós a kérdés, akkor 4, mert a saját farkukon ülnek. :)
Hibátlan, 4 macska van a szobában, mert a saját farkukon ülnek. :)
"Time tick-ticks away."

Felhasználó
11 éve
Egy gyors:
Laci elhatározta, hogy ezentúl hétfőn, szerdán és pénteken mindig igazat fog mondani, más napokon mindig hazudik. Egyszer azt mondta: „Holnap igazat fogok mondani.” Melyik napon történt ez?
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Moderátor
11 éve
Szombaton mondta.

Felhasználó
11 éve
Így van, helyes.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Moderátor
11 éve
Ez túl könnyű ;D
Van 3 dobozod, az elsőn "Almák" a másodikon "Narancsok" a harmadikon pedig egy "Almák és narancsok" címke van. Tudod, hogy mindhárom címke rossz dobozon van. Úgy kell helyesen kicserélned a címkéket, hogy csak 1 dobozt nyithatsz ki. Mit teszel?

Felhasználó
11 éve
Kinyitom a narancsosat.
1, alma van benne ----->almák és narancsokban narancs van, almásban: alma és narancs.
2, alma és narancs van benne--->almában van a narancs, alma narancsban az alma.

Moderátor
11 éve
Egen, könnyebb volt, mint hittem. Te jössz.

Felhasználó
11 éve
"Tegnapelőtt 17 éves voltam, jövőre 20 leszek." Mikor és hány évesen mondja ezt, aki mondja?
«1...56789...34»