«123456...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
12 éve
A Barca focija undorító. Messi műeséseitől hányok. A Real legalább tud támadni.

Csak a műesést hozod fel igaz? Senki se szent. Meg Messi. Messi átfutott 3 védőn. Azt se tudták mi van. A barca nem tud támadni? Akkor Xavi-Iniesta páros. Hiszen kettőjük közül bármelyik lehetne aranylabdás. Hagyjál már.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Csak a műesést hozod fel igaz? Senki se szent. Meg Messi. Messi átfutott 3 védőn. Azt se tudták mi van. A barca nem tud támadni? Akkor Xavi-Iniesta páros. Hiszen kettőjük közül bármelyik lehetne aranylabdás. Hagyjál már.

És amikor perceken keresztül passzolgatnak félpályán, ha vezetnek? Azzal mi van? Hol van itt az, hogy harcolnak az újabb gólért, a közönség szórakoztatásáért? Messi tényleg jó játékos, nem mondtam hogy nem, de utálom amikor feldobja magát, és akkor 5 perc után úgy kel fel, hogy semmi baja. Érdekes módon előnynél az ilyen állapotok tovább tartanak.
Go Hawks!

Felhasználó
12 éve
Passzolgatnak, mert vezetnek, nem sietnek sehova. Amúgy meg mindig a félpályán passzolgatnak.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Különös én körülbelül 3 éve nézem hetente a Spanyol bajnoki meccseket, és a Barca soha nem áll meg 2-0nál nem véletlenül van asszem 47-8 gólkülönbsége az évben.Ez akkora baromság, hogy feldobja magát gondolj bele ha te olyan helyzetben vagy amikor jó lenne egy szabadrúgás és a lábad se kímélik jóhogy elesel.De például a legutóbbi Barca - Real meccsen is a real védők közül hármat simán kilehetett volna állítani mert olyan durván beleszáltak a Barca játékosokba, hogy az valami hietetlen.És bazdmeg mikor stoplival izomból a sípcsontodba érzed Pepe lábát nem hiszem, hogy színjáték.Egy szó mint száz a real drukkerek arról beszélnek mindig, hogy majd jövőre, amíg a barca nyer. na jó8
.

Felhasználó
12 éve
Szerintem a Barca játéka jóval szebb mint a Realé mivel sokkal pontosabb és gyorsabb passzok követik egymást és képesek 2 percen belül áttörni a védelmen. A Real játéka se rossz viszont ott van 1-2 ember aki addig cselez amíg el nem veszíti a labdát. Én egyiknek sem szurkolok mert én a Spanyol fociba az Atletico Madridnak szurkolok.

Felhasználó
12 éve
Idézet:
Meg ha már műesés mi a helyzet Cristianoval?
Én a Barcelonának élek,de azt én is bevallom,hogy a katalánok legalább 6-szor többet színészkednek mint a Reál.

Felhasználó
12 éve
Én a Barcelonának élek,de azt én is bevallom,hogy a katalánok legalább 6-szor többet színészkednek mint a Reál.
Korrekt volt ezt egy Barcás szájából "hallani". Manchester szurkoló vagyok, de ez egy kötelező Real mérkőzés. (egyébként attól függetlenül, hogy magyar labdarúgás topic, jó hogy ilyenekről is tudunk beszélni.)
1 SZERELEM, 1 ÉLET, 1 VALLÁS - HALADÁS!
Firepower = 100% HŰSÉG
-FP-.png

Felhasználó
12 éve
Idézet:
(egyébként attól függetlenül, hogy magyar labdarúgás topic, jó hogy ilyenekről is tudunk beszélni.)
Nevezd át csak labdarúgás topicra úgy is van itt magyartól kedve spanyolig minden... meg hát vannak itt jobb meccsek is mint a Győri ETO - DVTK.. mint pl ma a El Classico meg a német,olasz meccsek...
HAJRÁ EGER, LEGYEN VILLANYFÉNY A STADIONBAN!!!!!!!

Felhasználó
12 éve
Pont hazaértem a Real gólra.Basszus ilyen hibát még soha nem láttam Valdestől. :( Na majd Alexis Sanchez villan párat és nyer a barca.


EDIT: És bazdmeg Alexis rúgta az egyenlítő gólt. ilyenkor miért nem nyerem meg a lottót? XDDDD
.

Felhasználó
12 éve
Ha meg bundázik a barca, milyen álszent csapat a Real, hogy elfogadja a pénzt, és inkább kikapnak!?Várjál, fogd a bíróra pár éve divat a real szurkolóknál.. ;) szánalom, hogy nem tudod elfogadni hogy a barca jobb a realnál. de persze ezért szopjam ki a fasz.od.
.
«123456...198»