«1...7273747576...198» Új üzenet
Követed a Magyar Labdarúgás eseményeit?

Eredmények

Felhasználó
11 éve
Tavaly a BL nagyeddöntőben a Chelsea hogy megverte a Barcát mekkora mákja volt . SZegények..... :( xD
cooltext784777582_elit-a_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
11 éve
Az elődöntő volt, okoskám. :)
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Aki nézte a Chelsea-Mu meccset láthatta hogyan kell tönkretenni egy szoros mérkõzést. Csak ên érzem úgy , hogy a Barcelona és a Mu is kezd a játékvezetõk kedvenc csapata lenni?!

Nem vagy egyedul.
Elso meccs ami felbaszta ennyire az agyam.Torres kiallitasa?A terdebe rugott egyet Evans.Csicskarito golja lesbol.Ezt nem lehettet latni?>.<

Everton-Liverpool 2 - 2

Suareznek nem adtak meg a goljat les miatt,ami nem is volt les.
Fiuk,nagy baj van Angliaban az aszisztensekkel.

Felhasználó
11 éve
Egyrészt Suarezt már rég ki kellett volna állítani, másfelől Torres igen is megérdemelte a második sárgát, hiszen csak a szuperlassításokból derült ki, hogy volt kontakt, meg amúgy is, egész meccsen úgy dobálta magát, mintha a barcába készülne igazolni.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
egész meccsen úgy dobálta magát, mintha a barcába készülne igazolni.
:DDD:DDDDDDDD jó ez am. kajak vicces volt. :D

de.:
Alves hogyfeldobja magát..
Persze ezzel mindig csak Busquetset találják meg de akkor 0:06-nál Pepe mit is csinál??:D
Ő a világ legjobbja a posztján..

Egyébként ha Messit és Ronaldót kivesszük az Aranylabdáért való versengésből. Nálam Balotelli a nyerő. EB-n jól játszott, vitte a csapatot. A híres beállása még mindig vicces mém. Cityben is hasznosan játszik. Nálam nyerő ember.

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
11 éve
Szerintem meg Yaya Toure. Az egész Cityt vitte a vállán , kiváló játékos. Olyan passzokad ad , és gólokat is lő. A világ egyik , ha nem a legjobbja a posztján.

Legutóbb szerkesztve vanbence által


Felhasználó
11 éve
Hát igen, a Chelsea ellen is szép gólt lőtt a döntőben. Látszik, hogy a Barcában játszot.. :P
Engem amúgy eléggé lelomboz, hogy csak egy Holland játékos van a 23-as mezőnyben. Huntelaar, Robben? Tudom leszerepeltek EB-n is meg minden, de azért a Bundesliga gólkirályát, vagy az egész bundesliga egyik legjobb játékosát nem berakni elég nagy luxus. Ha már Bundesliga, SuperMario Gomez sincs a listán, pedig aztán ő termelte a gólókat a csapatában és a válogatottban is. Vannak furcsa dolgok.
Huntelaar és Gomez helyett, ottvan egy elég gyenge Rooney, és egy Ibrahimovic..

Legutóbb szerkesztve Jani által

.

Felhasználó
11 éve
jani, amit linkeltél Pepéről kedvem támadt lelőni a fickót, nem értem hogy az ekkora állatokat mért nem tiltják el évekre!

Felhasználó
11 éve
Aaaj, faszom. Pepe mint 1 vérengző vadállat? :D Ugyan már, sehol sincsen Van Bommelhez meg De Jonghoz képest. egyébként meg, mostanában lenyugodott és a világ egyik legjobb védője. Nem értem minek kell évekkel ezelőtti felvételeket előkotorni.
Szabeszt fórummoderátornak!

Felhasználó
11 éve
Egyrészt Suarezt már rég ki kellett volna állítani, másfelől Torres igen is megérdemelte a második sárgát, hiszen csak a szuperlassításokból derült ki, hogy volt kontakt, meg amúgy is, egész meccsen úgy dobálta magát, mintha a barcába készülne igazolni.
Ilyenert epeszu jatekvezeto nem ad sargat; azert se akkora sulya, se kovetkezmenye nincs egy ilyen artatlan esesnek, h sargat erjen, foleg, ha egy kiallitas mulik rajta. Lassitasokbol kiderult, h volt kontakt, es eppen az ilyen bizonytalan szituaciokban jobb, ha a jatekvezeto csak hagyja, es tovabbengedi a jatekot. Nem beszelve arrol, hogy ha jol tudom, emiatt az eset miatt Clattenburg jatekvezeto kapott egy hetvege pihit, h atgondolja a karrierjet, meg, hogy maskor nem kene ocsmany modon, tragar nyelvhasznalattal beszologatni chelsea jatekosoknak meccs kozben. :*
Olyan vagyok mint egy angyal, csak az angyalok nem olyanok mint én.
«1...7273747576...198»