«12345...156» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
A beillesztett link szövegét lehet módosítani? (Tehát hogy ne az URL-t mutassa, hanem lehessen írni a helyére szöveget.)
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
12 éve
Erre gondolsz? Ötödik sor.

Felhasználó
12 éve
Egyéb szerverre úgy kell belépni, hogy /realm ..., vagy a régi /join... módszerrel?
Elismert láma és volt hszhunter!
lakilenckilenc-by én

Felhasználó
12 éve
Realmossal kell.
flags_1

Felhasználó
12 éve
adi02222:325 az összes pontja és klánba van a -[BS]-
Black_Skorpions klánba és azitem 500 pontol lehet klánba meni ezt nem értem
loader-dark.gif

Elit
12 éve
JUDIT:Egyébként SketchUp-pal nagyon faja kis épületeket csináltam, csak valahogyan meg kéne oldani ezt a formátumos problémát!:/
Régebben ezt a módszert szoktam alkalmazni, nem tudom hogy működik-e még:
Exportálás Google Earth formátumba, a kapott fájl átnevezése .zip kiterjesztésre, kicsomagolás, a kicsomagolt fájlok között lévő .dae fájl megnyitása Blenderrel (lehet hogy valami plugin is kell), Blenderből exportálás .3ds formátumba, konvertálás a Stick Converterrel

Felhasználó
12 éve
JUDIT:Egyébként SketchUp-pal nagyon faja kis épületeket csináltam, csak valahogyan meg kéne oldani ezt a formátumos problémát!:/
Régebben ezt a módszert szoktam alkalmazni, nem tudom hogy működik-e még:
Exportálás Google Earth formátumba, a kapott fájl átnevezése .zip/i] kiterjesztésre, kicsomagolás, a kicsomagolt fájlok között lévő .dae fájl megnyitása Blenderrel (lehet hogy valami plugin is kell), Blenderből exportálás .3ds formátumba, konvertálás a Stick Converterrel

Köszi!:D Majd kipróbálom!

Felhasználó
12 éve
bocsi még uj vagyok és szeretném megkérdezni mire jók a medálok, valamint azt is mndanám hogy nagyon jok az ujitások :) köszönjük.

Felhasználó
12 éve
Díszek, főleg hogy most nem is lehet szerezni.

Felhasználó
12 éve
elo ha csináltam egy modot akor hogy lesz bene szerver valamit engedéjeznie kel adminak
loader-dark.gif
«12345...156»