«1...122123124125126...156» Új üzenet

Felhasználó
9 éve
Csak játszani.

Felhasználó
9 éve
Az az igazság, hogy nem mondták neked , de ha modelleket módosítasz, szerkesztesz, az modnak számít így egy külön realmra kerülsz ahol csak azokkal tudsz játszani akiknek publikálod a "mododat" (textúra cserénél viszont nem, azt a játék nem érzékeli modnak, nem tudom ez 1 év után is így működik-e, anno ez így volt)

Legutóbb szerkesztve Persus által


Felhasználó
9 éve
Na mindegy. De azért kösz.

Felhasználó
9 éve
Nem lehetne olyat tenni a játékkal, hogy csinálni belőle egy java-s verziót? Mert akkor ha a játék jar formátumba lenne akkor a javával akármilyen operációs rendszeren elindulna.
Cookie_www.kepfeltoltes.hu_.png
▄︻̷̿┻̿═━一
_______/""""""\___________/|
|====((((((((_/#####(((((((((((((((((|====o ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D ░ ▒▓▓█D
|___/ />/;"""|<

Minek a suli?-.-
.Matek = > mire van a számológép?
.Magyar= >beszélni tudok
.Fizika/Kémia = >belőlem úgyse lesz fizikus, kémikus meg duplán
.Biosz = állatokat fölismerem
....Angol/ Német => mire van a Google fordító meg a többi webfordító
.Torna => tudok járni, ha kell még futni is
.Föci =>észak, dél, kelet, nyugat
.Töri = >tudom mi volt tegnap
getbanner.php?n=Yeti

Moderátor
9 éve
A játék nem lesz újraírva más nyelvben/platformra.

Felhasználó
9 éve
Ma regisztráltam a játékra,és azt vettem észre,hogy csomó embert láttam a chaten ahogy beszélgetnek egymással,viszont játékban nem láttam őket,ha lenyomtam a TAB gombot akkor is rajtam kívül csak 1 embert mutatott,ez miért van?

Felhasználó
9 éve
Ha belépsz a játékba lépj ki a menübe és csatlakozz újra, utána fogsz látni embereket. De ha ők kilépnek és vissza, utána nem fogod őket látni de ha megint ki-be lépsz fogod. Velem is ugyan ez van.



Felhasználó
9 éve
Sajnos úgyse jó
most is beléptem és csak 2 ember volt látható aztán már csak 1

Moderátor
9 éve
Amikor kijött a mostani verzió nekem is ilyen volt 2-3 napig. Próbáld ki, hogy 1-2 perc után csatlakozik e.

Felhasználó
9 éve
Na szóval
Már újratelepítettem a játékot 2x
a gépet is újraindítottam már
de a probléma mindig ugyanaz,bármennyi ideig is vagyok a szerveren,mindig csak 1-2 játékost látok
ha 30 percet várok akkor is,ha 15x 2 perces időközönként újracsatlakozok akkor is.

Viszont! akit egyszer már betöltött,azt máskor is befogja (legalábbis ezt tapasztaltam)

kb 4 embert töltött be eddig összesen (természetesen nem egyszerre,egyszerre 2 ember volt a legtöbb magamon kívül, közben 16 online játékos volt a szerveren)
Akik a szerveren tartózkodnak látják mit írok a chaten,és én is látom mit írnak nekem, csak ha lenyomom a TAB-ot nem jelzi ki őket (kivéve 1,jobb esetben 2 játékost) és nem is tölti be a játék az ő karakterüket


ezt úgy képzeld el mintha játszanál 2 emberrel de néha látod hogy az ellenség illetve társad összecsuklik és meghal (gondolom azok ölték meg akiket nekem nem tölt be a játék)

Amikkel próbálkoztam:
-játék újratelepítése
-számítógép újraindítása
-vírusírtó kikapcsolása
-minden program kikapcsolása (firefox,torrent,hamachi...stb)
-tűzfal ki van kapcsolva
-settingsben babrálgattam a grafikát (mondjuk ennek gondolom nem sok köze van ehhez,de azért megpróbáltam)

szerintem a játék verziója is rendben van,ugyanis ma töltöttem le kora délután

ha valakinek hasonló gondja volt és sikerült megoldania az nyugodtan segíthet :D

«1...122123124125126...156»