«1...4041424344...69» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Párduc, bemutatom neked Yakovlev bácsit. Yakovlev bácsi jó vadász gépeket tervezett, amik sokkal jobbak, mint a BF109-ek és pár pillanat alatt szétlőnek egy bombázót. Kérlek, tegyél le a német és amerikai ágról, úgy szintén a bombázókról, mert Yakovlev bácsi gépei suprise buttfuckot adnak ajándékba.

amúgy meg már rég másik ágon vagyok,csak rég töltöttem fel képeket
/OFF
Gyertek Tanki Online-ra INGYENES itt egy link:KATT A KÉPRE 184496540.jpg
banner.jpg?ip=193.138.125.89:25585&port=SkullMC&lang=en

stickman__zen_fal_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
GeoGuessr, online "játék", ki kell találnod, hogy hol vagy. Akkor a legjobb, ha nem a sivatag közepére tesz le.>< Ha úgy 1500-2000km-es, vagy inkább 900km-es pontossággal tippelsz, az már egész jó. Szerintem egy próbát megér, egy körben öt helyet kell megtippelned, szóval ha ügyes vagy, annyira nem is hosszú.
Gyengébbeknek: érdemes figyelni a táblákat és a környezetet. Amerikában nincsenek kátyús utak. Az ausztrál felvételek rend szerint rossz minőségűek. Ha sárga a tábla, akkor vagy Amerikában jársz, vagy Norvégia, Svédország környékén.
„Bizonyos szint fölött nem süllyedünk bizonyos szint alá.”

Felhasználó
10 éve
Ha valaki játszani akar az készítsen megának! :P
Programot már nem is kell kereseni: Gamemaker Studio
A neten (youtube, és minden) kismillió oktató anyag van hozzá.

Y8-as játék: Olimpia Peking 2008 . Vicces, hawerokkal jó játszani, úgy egy oltári nagy hülyülés. Lehet versenyezni is.

Legutóbb szerkesztve Csombor02 által

"Ha hallod a golyót életben vagy. / Az utolsó háborús hősök / "

getbanner.php?n=Csombor02
136655347875430629.gif
24506.png

Felhasználó
10 éve
Én Xboxon szoktam Call of Duty Modern Warfare 3 nevű játékkal, nagyon hangulatos.

Felhasználó
10 éve
FIFA14 for android♥

Felhasználó
10 éve
512 X 256 -os felbontású, png formátumú minecraft skint valaki tudna nekem csinálni?Üzenetbe ha valaki tud csinálni..;) Előre is köszönöm.

Felhasználó
10 éve
Google a barátod. Egészen pontosan 601349972106 skint fogsz vele találni. Ha nem hiszed, számold meg.

Felhasználó
10 éve
Nem nagyon találok :/

Felhasználó
10 éve
Öcsém, ez mióta játék? ez csak egy kérdés ami offtoficba is elfért volna.
Sadypisten: A taktikai atom állna belétek.

Felhasználó
10 éve
Ez szép, csak pont a nevét nem írtad le. Egyébként ilyen már régóta létezik az Onlive-nél.
«1...4041424344...69»