«1...89101112...69» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Honnan veszed hogy a 2. nem jött ki PC-re? Akkor az miért van hogy legtöbb haverom azt tolja, és nekem is megvan? :D Egyébként, ha jól tudom a 2.-nek big red one a neve...
A 3. részről beszél nem a 2. ról

Moderátor
12 éve
Honnan veszed hogy a 2. nem jött ki PC-re? Akkor az miért van hogy legtöbb haverom azt tolja, és nekem is megvan? :D Egyébként, ha jól tudom a 2.-nek big red one a neve...
A 3. részről beszél(ek) nem a 2. ról

És én is rongyosra játszottam már CoD2-t.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
Nem csalódtunk benned. ><
Pedig igaza van. :3

Felhasználó
12 éve
Honnan veszed hogy a 2. nem jött ki PC-re? Akkor az miért van hogy legtöbb haverom azt tolja, és nekem is megvan? :D Egyébként, ha jól tudom a 2.-nek big red one a neve...

Az 1 is van PC-re. Majdnem mind megvolt. 1,2,4,5,6,7 ezeket vittem végig.
Hivatalosan is Minecraft kocka vagyok! :P
twi_bop_by_blackgryph0n-d4s9y6l.gif

Felhasználó
12 éve
Szvsz, akármilyen modern, meg agyonscriptelt sz@rokat adnak is ki, a legjobb még mindig a 2., meg a 4.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
12 éve
Hát nekem ami a legjobban tetszett: 2,6,7. Egy baj van a COD-dal: egyre rövidebbek a játékok.(vagy a modern warfare 3 hosszú? még nem játszottam vele.)
Hivatalosan is Minecraft kocka vagyok! :P
twi_bop_by_blackgryph0n-d4s9y6l.gif

Felhasználó
12 éve
Szvsz, akármilyen modern, meg agyonscriptelt sz@rokat adnak is ki, a legjobb még mindig a 2., meg a 4.
Ott a pont.(Bár én az összes modern warfare sorozattal játszottam és meg is van eredetibe kevésbé találtam kisebb nagyobb hibákat...)
u wot m8
best timbersaw eu

Felhasználó
12 éve
Nem csak rövid.De még paranormális jelenségek is vannak némelyik részben.
Pl. a World At War.Ha a földet vagy az eget nézem szuper sebességgel szaladgálok.A hullák néha beleragadnak a tárgyakba vagy ha meghal akkor állva marad mint itt alcompban a stick.;D
Amúgy ja.Az MW3 is rövid.
nvtelenea.png

A World at War elég bugos.
Hivatalosan is Minecraft kocka vagyok! :P
twi_bop_by_blackgryph0n-d4s9y6l.gif

Felhasználó
12 éve
Nem csak rövid.De még paranormális jelenségek is vannak némelyik részben.
Pl. a World At War.Ha a földet vagy az eget nézem szuper sebességgel szaladgálok.A hullák néha beleragadnak a tárgyakba vagy ha meghal akkor állva marad mint itt alcompban a stick.;D
Amúgy ja.Az MW3 is rövid.
nvtelenea.png
Nekem Assassin's Creed-be van olyan, hogy az ember például a földbe van, és nem lehet megölni >.<

Moderátor
12 éve
Ha a földet vagy az eget nézem szuper sebességgel szaladgálok.

Szerintem az azért van, mert kevesebb objectumot látni.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza
«1...89101112...69»