«1...5678910» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
a havarjaim beszélgettek róla és én hallotam kb 3 hónnapal késöbb játszottam vele
kléni hülye

Felhasználó
10 éve
Kár, hogy akkor nem voltál beteg xD :D
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
2-3 éve mutatták az osztálytársaim info órán, akkor még a stickman volt a menő, nem a fullos grafika volt a mérvadó a játékokban.Néhány napja rgiszráltam, merte csak most lett gépem.

Felhasználó
10 éve
Nekem a tesóm mutatta.
Barátom ha sírni támad kedved sírj ebbe: \_____/

Felhasználó
10 éve
még anno 2008ban láttam hogy info órán azzal játszott az egyik osztálytársam,de csak 2010ben kezdtem el játszani

Felhasználó
10 éve
én unokatesómnál láttam hogy játszik vele
ha sikerül elindítanom w8-on,pofán vághatlak?
Hosszú éveken át tartó seggpolírozással.
Kungee bazmegolása
Örök hálám! Allah áldjon meg.
*szerver. Ne fogd rám, ti basztátok el. :P

Vegyel egy uj gepet az afamentes.hu -n es nem kell majd sirankoznod stickman miatt.
Hajrá, leírom a konfigot, te pedig kifizeted. Nem 20k-ból fog kijönni, úgyis van annyi pénzed, hogy másnak mondd meg hol vegyen gépet akkor tessék:
CPU
RAM
MOBO
Videokártya, 2 kell
PSU
Ház
Témát lehet zárni, utolsó három kommentet törölni.

Felhasználó
10 éve
Még a haverom mutatta rohadt régen, évekkel ezelőtt, amikor még alig ismerték a Stickman -t.
Today, live like a warrior, let yesterday burn it, throw it in a fire, in a fire, fight like a warrior!

Felhasználó
10 éve
Stickes játékot kerestem, végül meg is találtam ezt, hmm!
Yaaa!!

Felhasználó
10 éve
úgy hogy beírtam stickman és megláttam stickman w. és megnéztem hogy mia f*sz? és pont szilveszterkor játszottam először PIZZADOXOT szivattam playerként ez minden pizzát sajnálom nem játszik többet
úgy hogy beírtam stickman és megláttam stickman w. és megnéztem hogy mia f*sz? és pont szilveszterkor játszottam először PIZZADOXOT szivattam playerként ez minden pizzát sajnálom nem játszik többet
jó idők voltak

visszasírom

Legutóbb szerkesztve hajramc által

amúgy 23 vok

Felhasználó
10 éve
Nekem Sotyka mutatta a játékot. Azóta játszok :c Volt kihagyás is.
«1...5678910»