«1...3334353637...41» Új üzenet

Felhasználó
8 éve
Vicces, hogy ezt úgy mondod, mintha aki szereti a Bud Spencer filmeket az ostoba lenne, és képtelen más filmeket megnézni. Mindezt úgy, hogy mégcsak nem is egy agyalós, mindfuck, csavaros filmet linkelsz, hanem egy romantikus drámát. :D
Bocs, nem kötekedni akarok, csak nekem pl. régóta kedvenceim a Bud Spencer filmek, de ettől függetlenül leginkább agyalós, gondolkodtató filmeket próbálok nézni, mert a szokásos látványos akció filmektől már rosszul vagyok.

És hogy ajánljak is valamit: Puszta formalitás. Főszerepben Depardieu és Polanski, a film meg k*rva jó, egyszer mindenkinek látnia kell!
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77

Felhasználó
8 éve
Nem így értettem, de teljesen jogos amit írtál. Saját tapasztalatból mondom, hogy általában azok akik az akció filmeket szeretik jobban, nem igazán élvezik az ehhez hasonló romantikus drámákat és ez fordítva is igaz.
De persze mindig vannak kivételek, akiket szaknyelven mindenevőknek hívunk. :) (Jómagam is ilyen vagyok.)

De, hogy ne csak a szám járjon, itt az én kedvenc akció filmem (pontosabban akció vígjátékom):
http://www.imdb.com/title/tt0425112/




They spun a web for me...

Felhasználó
8 éve
Brooklyn 99 - Elegge jo kis sorozat,ha az embernek nincs mas dolga.Egy resz 22 perces szoval nem annyira idoigenyes.
Krimi-Vigjatek.De kb. 20% krimi.

Felhasználó
8 éve
Segitsetek pls.
Mi a cime annak a filmnek,amiben egy házaspár elmegy hajókázni éjszaka és a nő felkel éjszaka és látja,hogy a férje eltűnt+vérnyomokat talál ami egy késhez vezet,amit viszont megfog.Rajta van az ujjlenyomata ezért őt csukják le.Miközben börtönben van megtudja,hogy meg volt játszva,azért,hogy a férja,a nő legjobb barátnőjével eltudjon menni.Viszont azt is megtudja,hogy kétszer ugyanazért a bűntettért kétszer nem csukhatják le...

Úgy emlékszem,hogy a magyar cime valami "Kettős ......." volt.
Megköszönném.

Felhasználó
8 éve
Kettős kockázat?
kléni igazából gyurcsány

Felhasználó
8 éve
ó bébi köszi az volt

Moderátor
8 éve
Vad Magyarország - A vizek birodalma
Bármelyik természetfilmmel felveszi a versenyt és nagyon érdekes, megnyugtató.
Fent van legálisan ncore-on.

Felhasználó
8 éve
Törésvonal
Nagyon jó film, izgalmas és egyben érdekes. Azt kívántam, hogy bárcsak ne lenne vége a filmnek.
Most ment mozikban, még csak mozis felvétel lehet fent, azt pedig nem linkelem.

Felhasználó
8 éve
A világ legjobb filmje

The Shawshank Redemption,magyar nevén A remény rabjai.

Felhasználó
8 éve
Attól mert valami az imdb toplista élén áll, még azért nem lesz a világ legjobb filmje. :D persze jó film, de messze nem a legjobb. Alapvetően nem is értem, hogy állhat a lista élén, mivel megdöbbenve láttam, hogy rengeteg jó film viszont 8-as átlag alatt van. Bár lehet, hogy azok nem annyira közönségbarát művek, amit minden ember élvez, mint például a Remény rabjait.
Tök jó, hogy áthozod az aláírásod az új fórumra, ahol karmának már híre hamva sincs, így az aláírásnak sem. Admin ;)

http://www.youtube.com/skinmonkey77
«1...3334353637...41»