«123456...33» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Én csak Bakemonogatariból láttam
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Én múlt nyáron végig maratonoztam az egészet. Tényleg elvont kicsit, de nekem tetszett, szerintem jól van felépítve, a karakterek is jók. Mondjuk az sokat ad hozzá az élményhez szerintem, ha megjelenési sorrendben nézed, nem az animén belüli kronológia szerint.

szerk: még nincs vége a storynak, most várjuk a Kizu 3. részének feliratát (3 filmes előzmény-trilógia), és még lesz utána fojtatás szinte biztos, mert az Owari nem zárta le a storyt.

Legutóbb szerkesztve Arebosz által

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
6 éve
Én a Chihayafuru kezdtem és Nyan Koit fejeztem ma be.

Legutóbb szerkesztve Aphrodi által

Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
En nem reg neztem vegig az overlordot amugy.
kléni igazából gyurcsány

Moderátor
6 éve
Chh. Kimaradt a jelenet, amikor Tsukihi (fiatalabb húg) benyit hozzájuk. Pedig az priceless.

"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Adminisztrátor
6 éve
8d3cf71842363f25cbb65d8b732ab163-d7efecy.png

alright u fegets who was best girl
szerk.: also what was best otp

Legutóbb szerkesztve Banán által


Adminisztrátor
6 éve
answter the questions

Felhasználó
6 éve
Achi,a nagy kérdésem feléd,MI A BAJOD A NARUTOVAL?:D
(Már egy ideje akartam kérdezni)
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Felhasználó
6 éve
Ez.
https://www.youtube.com/watch?v=5aLEWOogYgY

Ezek miatt megy a hate az animések felé.
Cringe af.

De arról nem az anime tehet,hogy van pár gyökér aki beleképzeli magát.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Nem pár gyökér van, elég sok. És maga az anime is elég meh, csak ugyebár popular shounen mint a DBZ, Bleach, OP meg egyebek, ezért van annyi fanja. Szerintem a legjobb dolog ami a Narutoból jött, az az Egy Akatsukis Élete.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«123456...33»