«1...7891011...25» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Attól függ meddig van határidő xd
Addig amíg le nem játszátok :)
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Tőlem most is lenyomhatjuk.:D
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Ez a forduló után szünetelünk, mert nem fogok ráérni.

Legutóbb szerkesztve Totyaa által

cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Tőlem most is lenyomhatjuk.:D
Én egy darabig nemleszek gamen nereménykedj xd
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
10 éve
Erről lehetett volna szólni előbb ahogy más is megtette. Nem pedig az utolsó pillanatban. Nem fogok vitatkozni.

Második forduló meccsei az első oldalon!

Ember! nyolcadikán írták és tizedike volt a lejátaszási hatásidő.
Ez akkor blfszság, hogy így én sem játszok tovább, húzzatok ki!(vagyis inkább majd határidő előtt szólok 2 nappal, hogy jól kizárjad a vétlen ellenfelet is...)
Szigorú vagyok, de igazságtalan!

Felhasználó
10 éve
:D LoL Nagy az önbizalmad. De szerintem SWAT_ nyerni fog xD
QE4VWEtvAwMCXlocEAVR
QE4VWEtvAwMCXlocEwVR
QE4VWEtvAwMCXlocEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbEgVR
QE4VCUtvAwMCXlIbFQVR
QBZGXUtvAwMCBA5EQwVQ

Felhasználó
10 éve
Ha kirs 10-6-ot kapott tölem, akkor isis nyer xd
[20:33:36] Gyozo15: Hülye vagyok mint a segg :$

Felhasználó
10 éve
Persze, én mintha előre tudhattam volna, hogy explo abbafogja hagyni... Ráadásul a lezárás elött 2 nappal szólt, szerintem ez még nem az "utolsó pillanat" kategóriába tartozik!
Lejátszottátok?! Nem! Itt a vége, és kuss legyen.
Ember! nyolcadikán írták és tizedike volt a lejátaszási hatásidő.
Ez akkor blfszság, hogy így én sem játszok tovább, húzzatok ki!(vagyis inkább majd határidő előtt szólok 2 nappal, hogy jól kizárjad a vétlen ellenfelet is...)
Oké. Kihúztalak. Ezen nem fog múlni. Nem mintha olyan életbevágóan fontos fél lennél. Nem mellesleg, nem a te problémád volt, de ugye már megint, a "kössünk bele valakibe, ettől én leszek a jani" c. játékot jáCCa a nép. Erről enyit. Ez nem engem minősít. Tipikus eset, ahol, most én leszek lenézve, mert fel mertem emelni a hangom egy olyan "hatalmas" játékosra, mint ő. Már csak azt várom mikor jönnek a nagyokosok...

Legutóbb szerkesztve Totyaa által

cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Primitív dolog amit műveltél. Kizártál valakit, aki nem hogy nem vétett a leírt szabályok ellen, hanem épp annak megfelelően cselekedett . Ennyi. Kicsi gyerek vagy még a korrektséghez.

Legutóbb szerkesztve UBORKÁS_FAGYI által

Szigorú vagyok, de igazságtalan!

Felhasználó
10 éve
Lehetett volna előbb is szólni. Én már nem fogok variálni. Nem hiszem, hogy én lennék a hibás. Feketén Fehéren leírtam, hogy időben kell szólni. Dehát, mi is történik, mikor nem olvassák el a szabályokat....

Legutóbb szerkesztve Totyaa által

cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png
«1...7891011...25»