«12345...35» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Ezt amúgy azért kérdeztem mert régebben, még a régi fórumon Sady (vagy valaki más) ajánlott egy régebbi sokkal egyszerűbb verziót. És most arra lennék kíváncsi hogy melyik az. :)
Xbox LIVE GT: N3wbee117

Felhasználó
12 éve
Nem ez a megoldás, hanem az, hogy megtanulod az új funkciókat. Bár kétlem, hogy az új verzióban minden egyes rész át lett volna alakítva, és az új verzióhoz nem lenne tutorial, így nem lesz túl nehéz dolog megtanulni hamar.

Moderátor
12 éve
Szinte alig változott valami a Wings kezelésében, ettől ne féljetek.

Moderátor
12 éve
0.96 óta szinte semmi nem változott. Pláne a textúrázás tekintetében. Néhány kényelmi funkció került bele pluszba az 1.4.1-esbe (1.3-ig még a kezelőfelület sem változott semmit, most kicsit átrendezték/színezték), amitől csak egyszerűbb lett, nem bonyolultabb.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
@izsi
Ez tényleg nagyon beleillene a játékba, még nem elég romos de sztem később lenne esélye.
Ja és old meg h a tetőre is lehessen menni

Moderátor
12 éve
Először is rossz topikba tetted. Másodszor is pocsék. bocsi, de ez minden szempontból az. Extrude-álgatott primitíveket pakoltál egymás mellé. A doboznak csúfolt kockák a falból lettek kihúzva. Azok a cölöpök egy "icipicit" (iróniát érezd, légy szíves) elcseszettek.

Gyerekek, könyörgöm ... Ne töltsetek már fel mindent, amin ti is látjátok, hogy nem jó. Ne mond nekem, hogy nem látod, hogy pocsék a modelled. Akkor töltsetek fel valamit, ha az már vállalhatónak nevezhető. Addig meg gyakoroljatok szép csendben. Privátban szívesen segítek azoknak, akik bármiféle fejlődő tendenciát mutatnak, ne a fórumot szennyezzétek már az ilyesmivel. Viszont a privát segítséghez is van még mit letenni az asztalra ... Látszik, hogy fogalmad sincs igazából a program lehetőségeiről, szóval majd ha egyáltalán ezeket rendbeszedted magadban, akkor kezdj bármit is publikálni. Köszönöm! (Ez a szomszéd topikban lévő WC-re is vonatkozik)

A Korai prónálkozások témát töröltem, ma este kicsit más koncepcióval újra fogom indítani. Addig is szíves türelmeteket kérem.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Egy kis közvélemény kutatás. Milyen modellezési oktatóanyagra lenne szükségetek Wings 3D-hez, amilyennel még nem álltam elő? Van ötletem jelenleg, viszont szeretném tudni, mit tartotok előbbre valónak, ami még nincs, és szükségét érzitek.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Kéne egy ilyen "best practices" rész, egyszerű példákkal bemutatva.

Moderátor
12 éve
Ilyen gyors tippek jellegű rész? Egy-egy funkció gyorsban?
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Ja, egy-egy funkció, vagy hogy egy adott dolgot hogyan kell igényesen és egyszerűen elkészíteni.
«12345...35»