«1234» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
rakjad a modok közé ezt a házat és azonnal letöltöm
:)

Felhasználó
12 éve
mácsk 1 kérdés maradt mikor rakják be ezta ro-hat jó épületet ?
Valamikor biztos. Valószínűleg a következő verzióban, csak ugye suliidőben a moderátoroknak a stickmanen kívül más dolga is van.
Várj türelemmel!
Elismert láma és volt hszhunter!
lakilenckilenc-by én

Felhasználó
12 éve
Mi köze a moderátoroknak a játék fejlesztéséhez? Nem feltétlen fejlesztők ők is. Adminon múlik. Csak rajta.

Felhasználó
12 éve
Alex az egyedüli programozó, a moderátorok kis részének van benn modellje, kléni az oldalt programozza, én meg csak a számat jártatom és szórakozom ^^
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Nekem csak egy bajom van túl barna az egész lehetne egy kis színt vinni beléjük! Nem ártana pár bedeszkázott vagy rácsos ablak! A tetőből meg nem egy nagy rész kéne hogy hiányozzon hanem több kicsi! Lehetne 1 2 lerobbant Hummer! Meg ha nem lenne nehéz akkor játszóteret is kéne csinálni elé! Vagy csak 1 hintát!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
Mikor lesz már berakva a játékba?
loader-dark.gif

Moderátor
12 éve
A képen látszik, hogy halomnyi olyan poly van amik egy síkban vannak, és 1 db téglalapból kihozhatók. Egy 4k-s épület is komolynak számít, de egy 9k-s már egy monstrum lenne a játékban.

Moderátor
12 éve
Nem túl sok olyan polygon van ezen az épületen, amik ténylegesen kihozhatók lennének polygonszám csökkentés mellett egy téglalapból. Mindenképp a négy csúcspontú polygonokat igyekeztem használni, és így is le van takarítva szinte az összes olyan hely, ahol le lehetett. Egyedüli kivétel talán a pince rész, ott tényleg van pár, még letakarítható. De minimális, jó, ha 100 polytól meg tudom szabadítani az épületet. Annyi miatt nem érdemes kínlódni, ugyanis újra kéne textúrázni az egészet utána.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Ez jóó, de kiváncsi vagyok a stickman nagyságába milyen lesz. És nagyon jóó.
Fuck the World, fack to all.!
Warning :D
134183011189596295.gif

Felhasználó
12 éve
Ja alig várom!
«1234»