«12345...7» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Hát..... te ehez értesz azt látom
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Felhasználó
12 éve
Nem mást kéne hibáztatni a baromságod miatt..

Felhasználó
12 éve
Nekem van egy elég fasza félig elkészült MP5 modellem.
Még kéne modellezni egy szép Snipert és egy LAW-ot. Ha ezek kész lennének akkor lehetne egy fegyver frissítés gun téren.

Felhasználó
12 éve
Nagy a szád, de mutass fel valamit, aztán könyörögj, hogy újítsák fel!
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Moderátor
12 éve
Nekem van egy elég fasza félig elkészült MP5 modellem.
Még kéne modellezni egy szép Snipert és egy LAW-ot. Ha ezek kész lennének akkor lehetne egy fegyver frissítés gun téren.
nagy a szád, de mutass fel valamit, asztán könyörögj, hogy újítsák fel!
http://www.stickman.hu/JoeBlack?hozzaszolas&1

Nem szólnék be azok után, hogy neked milyen igénytelen munkáid vannak.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Nagyon szép gyönyörű munka.De a ravasz szerintem teljesen értelmetlen,úgyse látszik a stick kezétől.

Moderátor
12 éve
"A ravasz az te vagy,ez elsütő billentyű" Mondta az edzőm.
Amúgy sady még stickpontos topikba írta,hogy az esélyes modelleket utólag finomítják még,ergo azért nem szólhatott még senki szerintem miatta.Ha tévedek akkor a hsz-em törlöm. :x
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
Idézet:
nagy a szád, de mutass fel valamit, aSZtán könyörögj, hogy újítsák fel!
Ritkán fórumozok, de már akkor is felk*rnak. Te is inkább a nyelvtan könyvet forgatnád és nem itt töltenéd az idődet.
Amúgy majd hétvégén felteszem az MP5-öt.


Felhasználó
12 éve
ezt hogycsináltad meg ijen élethüre ezt a fegyvertz??Olyan minthe egy képlene ott

Moderátor
12 éve
Az utolsó képen látható a tényleges modell, az első képeken ugyan azon a modellen textúra is van. (A textúra az adott fegyver fényképe jelen esetben) Hogyha igazán élethű fegyvert akarnék csinálni (persze nem csináltam soha), akkor a legapróbb részletek is le lennének modellezve és a textúra csak az adott terület színét adná meg vagy pl a fa mintázatát. A játékba kb ilyen bonyolultságú modellek férnek be, és ez éppen elég is, ebből is ki lehet hozni rendes modellt ha valaki igazán akar.
«12345...7»