«12345...7» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
nekem is bejön én nagy m4 fan vagyok látom szépen ki dolgoztad igen nagy élmény lenne a játék ilyen újításokkal sztem szavazunk hogy be kerüljön vagy ne!! de én szerintem igen és még sok ember így gondolja

Moderátor
12 éve
Ne aggódj, várj. Amúgy meg köszönöm ;D

Moderátor
12 éve
MP5-ről is szándékozol csinálni ehhez hasonló modellt,vagy csak a műanyag játékpuskát akartad leváltani egy szebbel? :)
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Moderátor
12 éve
nekem is bejön én nagy m4 fan vagyok látom szépen ki dolgoztad igen nagy élmény lenne a játék ilyen újításokkal sztem szavazunk hogy be kerüljön vagy ne!! de én szerintem igen és még sok ember így gondolja

Szavazhatsz. Úgy is Admin dönti el.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Moderátor
12 éve
MP5-ről is szándékozol csinálni ehhez hasonló modellt,vagy csak a műanyag játékpuskát akartad leváltani egy szebbel? :)
Előre sajnos meg nem határozható ideig meglehetősen elfoglalt leszek, a fennmaradó időmet pedig szórakozással fogom kitölteni. Tehát valószínű, hogy majd szakítok rá heti 3-4 órát és akkor talán 3 hét alatt elkészül. A modellekkel a célom a játékba kerülés, mind modellileg és 'névileg' is (egyébként az utóbbi a végcél). Ettől függetlenül magát a modellezést is lehet élvezni, de az m4a1et főként olyankor csináltam, amikor unatkoztam volna.

Felhasználó
12 éve
Szavazhatsz. Úgy is Admin dönti el.
igaz <<AWESOME FACE>>
de amúgy is ha már új fegyvereket nem tesztek bele akkor javítsátok a kinézetét néha néha, tesék most még csak dolgoznotok se kel rajta úgy hogy valaki küldjön már egy linket adminak pls én amint mondtam nam m4a1 fan vagyok kérlek az 1800 aktiv játékosokért pls! :Đ

Moderátor
12 éve
Ne aggódj, várj.
Most komolyan magamat kell idézni?

Felhasználó
12 éve
Jó lett csak az a baj,hogy egy M16-ost ábrázol ami csak 3 as sorozatokat tud lőni.Szerintem inkább az MP5 helyére illene.
KAAAAAAABOOOOOOOOHHHMMMMMMMM
Mért van itt ez az ablak :O
Ilyet én még életemben nem láttam

完全并永久免费。完全并永久免费。

Moderátor
12 éve
Az alábbi képen a 3. fegyver egy m4-es, a többi pedig m16-os (a1,a2,a3). Én sem értek a fegyverekhez, de legalább annak utánanézek, ami engem érint.
260px-M16a1m16a2m4m16a45wi.jpg

Moderátor
12 éve
Jó lett csak az a baj,hogy egy M16-ost ábrázol ami csak 3 as sorozatokat tud lőni.Szerintem inkább az MP5 helyére illene.
Az M16,M16A1 még tudott sorozatot lőni.A tűzcsapás csak az M16A2,A3 illetve az M4-es modellekre lett "rákényszerítve"(Igen,az 1. M4 is csak 3-as kötött sorozatot tudott lőni).Amúgy ez egy tisztán kivehető M4-es.Az M16-nak fix tusája van,ennek betolható,az M16 csöve is hosszabb az előaggyal együtt,és ott van még a levehető hord fogantyú alatta pedig a szerelék sín,ami megint csak M4-es vonás.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek
«12345...7»