«1...34567...62» Új üzenet

Moderátor
12 éve
ezért találták fel a textúrát! grat!
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
12 éve
Csak arra céloztam,hogy jobb ha letextúrázza,nem pedig a részleteket rontsa úgy el.Gondolom te is láttad,hogy hogy nézett ki az a hangszóró...azért mondom,hogy van amit jobb ha simán letextúrázunk.
Hát erre nagyon nem az a megoldás, hogy fogja, és textúrára festi a részeket. Erre az a megoldás, hogy megtanul normálisan modellezni.

Moderátor
12 éve
Niklo, azt senki nem látta. Plusz tényleg te vagy a hülye.

Bár be kell vallani, textúrázni csak lowpoly-ban szokás bőszen. Máshol, ahol nem indokolt az alacsony polygonszám, inkább illő kimodellezni a dolgokat. Csak nem úgy, ahogy te csinálod, Niklo. Viszont Treboridának sem adok igazat, mert oké, hogy jól néz ki, amit csinált, de attól még lowpoly. Próbáld meg ugyanezt elérni textúrák nélkül, kimodellezve minden apró részletet (ahogy azt már korábban is ajánlottam). Persze, ez sem igaz minden részletre (nehogy elkezdjen nekem valaki szövetet modellezni, bár az előtt, ha sikerül, fejet hajtok), viszont az utolsó csavarig ki lehet dolgozni szépen egy modellt.

Niklo, te meg indítsd el a Wings uninstall-t.

No, hajrá!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
a textúra az miaz? mert a közepe még valahogy okés, de a tus meg a cső vége az wtf. A wirenél lehet hogy hülye vagyok, de miért nem látszik a fele a hátsó éleknek? Ezen kívül már csak nem így néz ki, pl. a ravaszt védő rész az mi???
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Moderátor
12 éve
Nagyon elnézted a geometriát. Ezt az inset>smooth>extrude hülyeséget meg felejtsd el, ahogy a csövet kialakítottad.
Niklo, te meg indítsd el a Wings uninstall-t.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Ravaszvédő rész? wtf?
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Felhasználó
12 éve
1. Modellem:
(Fagyi torta tálcán)
WKjn4.png
LA13I.png
(Elnézést az elcsúszásért!)

2. (Pálma fa)
3etPx.gif
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
12 éve
1. lépés, dobd ki a Sketch up-ot
2. ne..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Mesterművem:
(Tower Bridge)
a1XxV.png
qMaWP.png
JbX2L.png
C7tuG.png
erY5s.png
CHm9X.png
(A játékba szántam)
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Moderátor
12 éve
Én is megtaláltam a modelltárat a Sketchup-ban :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«1...34567...62»