«12345...62» Új üzenet

Moderátor
12 éve
Komolyan nem érzed az iróniát Treborida "rókájában"? Niklo, legyél szíves, és gyakorolj egy kis önkritikát, mielőtt mindenkitől megkapod a leszólást. Legközelebb, ha teheted, csak vállalható minőségű modellt tölts fel. Köszönöm!
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
A komolytalanságot is illik komolyan venni, ami azt illeti :) Ha bármibe belefog az ember, akkor azt vagy jól csinálja, vagy sehogy. Értem én, hogy poén, meg karikatúra, meg ésatöbbi ... Láthatod, EZ sem egy komoly kép, mégis a végletekig meg van csinálva. Tartsátok ehhez magatokat :)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
oké de csőre vagy valami lehetne...
meg az orra:DDD egyszóval látni hogy unatkoztál

Adminisztrátor
12 éve
Háp kvák disziz zsír di nem ertém a dolgót hogi minek hoztada-e letré ezt a urleninyt??? :D

(Háp-Háp ez jó de nem értem miért hoztad létre ezt az űrlényt? :D)
...unatkoztam...

Erre hivatkozva feltehetsz akarmit, de az a forumresz nem erre valo.

Moderátor
12 éve
Banán nem beszél hülyeséget.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Felhasználó
12 éve
Nagyon nem méretarányos.

Moderátor
12 éve
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Számolj utána picit. Egy 10 méter széles házon 45 fokos dőlésszöggel 5 méter magasan lesz a tetőgerinc az alsó szinthez képest. Az alsó szint (födémmel együtt) legfeljebb 3 méter (270-es belmagassággal és 30 centis födémmel), plusz ehhez jön még 60-90 centi lábazat. Ugye, hogy igazam van? :) Amúgy, bárhol találhatsz még alaprajzokat (google, de szerintem a saját házatoké is meg kell, hogy legyen), tehát csak hajrá. Azon rajta van minden, ami alapján tisztességesen lehet épületet modellezni anélkül, hogy az arányokba bárki beleköthetne. Szóval csak hajrá! ;)
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
A külső papírvékony falakat akkor sem tartom reálisnak.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
Tökéletesen lehet Wings-el paraméteresen dolgozni, előbbi linkben le van írva, hogy lehet az ilyesmit csinálni, használd ki ezt a képességét. Sokkal többet fogsz érni vele.
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal
«12345...62»