«1...1213141516...22» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
sztem a cálzást lehetne finomítani mert ugye ha olyan lenne mint az eredeti m4-en az sok poly de így ez csak egy nagy bumszli cucc szal sztem vékonyítsd el

Felhasználó
12 éve
Szerintem is az M4 célzója felfele menjen össze mint a mostaninál, mert így nem lesz pontos. A minigun-t amúgy nem értem quad helyett, hiszen az gun fegyver lenne. Ha viszont lenne 5. fegyver akkor a gunokhoz jó lenne a minigun, kiegyenlítené a quad okozta ideggörcsöket :D

Felhasználó
12 éve
speedgamer ezek jók jólenne ilyennek az m4a1 :)

Moderátor
12 éve
Közben már előrelhaladt a modell ügy, itt van 2 kép, csak szemléltetés képpen. (katt a nagy képhez)
asdsaad32x23.png
module18.jpg

Felhasználó
12 éve
Ez szerintem nagyon jó lett, de ez melyik fegyver helyére lenne szerinted? Szerintem m4-es helyére király lenne :D

Moderátor
12 éve
Nyílván az M4-es helyére rakná be, ha már ez a modell egy M4-es.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
12 éve
SG., nekem nagyon tetszik, kivéve a célzó, oldalt a két kiálló rész nagyon megzavarna, és a többi helyére is egy nagyobb célzó kellene, azért sokkal igényesebbet mint a mostani M4A1-en.

Felhasználó
12 éve
Viszont ez sokkal reálisabb, mint a játékban lévő.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
12 éve
Nem lett rossz jobban néz ki mint a játékban lévő.
Szép kidolgozott munka.
TO THE RIGHT!
TO THE LEFT!
WE WILL FIGHT!
TO THE DEATH!
30 seconds to mars-This Is War-részlet..

Felhasználó
12 éve
Az M4 helyére szerintem nem lenne megfelelő a G3,mert az mégiscsak puskalőszert tüzel,egyszóval a hátrarúgás is sokkal nagyobb.Ezzel szemben egy G3SG1 simán mehetne M82 helyére.[Amúgy is reálisabb lenne,hogy a stickek egy 5 kilós G3-mal ugrálnak,mintsem egy 10 kilós barrett-el(ráadásul a .308Win és az .50BMG között is van egy kis külömbség...kb 15.000 J :P).]
minden rossz
«1...1213141516...22»