«123456...35» Új üzenet

Moderátor
8 éve
Ja, egy-egy funkció, vagy hogy egy adott dolgot hogyan kell igényesen és egyszerűen elkészíteni.

Moderátor
8 éve
Na jó ... De mégis mi ez?
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
8 éve
Szerintem hanyagold a szakmát. Treborida, megmutatnád a nappalit, amivel a napokban ügyködtél? Niklo, arról végy példát, ő is olyan pocsék modellel állt elő elsőre, mint most te sokadjára, és ő érdekes módon megfogadta a tanácsokat, hallgatott másokra. Na ez az, ahova te még nem jutottál el.

Moderátor
8 éve
most nem a szépségre pályáztam

You were doing it wrong.
[15:19:34] Jani: Jonatán az apád f*sza

Felhasználó
8 éve
Szépen kivan dolgozva,bár nekem kicsit hiányos úgy az egész. Nincs meg az összhang. De amúgy meg szép munka!

Felhasználó
8 éve
Azért tűnik hiányosnak,mert még nincs textúrázva,nálam is így van.De ha majd padló,fal,bútorok,meg minden textúrázva lesz,meglesz az összhang.

Moderátor
8 éve
No, Niklo, kezdj bele valami hasonlóba te is. Ha már ezek mennek, jöhet a "fantázia". De előbb tartsd magad a realisztikus dolgok SZÉP kivitelezéséhez.

Moderátor
8 éve
A következő azoknak szól akinek van hozzáférése a játék 3d fájljaihoz. Feltöltenétek a híd, a klánbázis és a pantheon modelljeit? A régi link a régi fórumról még egy eléggé régi játékverzióban lévő modelleket tartalmaz!
Előre is köszönöm ha tudtok valamit tenni ezügyben!

Felhasználó
8 éve
figyeljetek pls segitsetek mert már egy ideje nem tudok textúrázni ,mert valamit átálítottam de tudok textúrázni mert mamám gépén(ahol csináltam az ak47-est) tudok :) lécci segitsetek mert otthon (ahol jobb a gép) szeretnék textúrázni mer itt 10-20k élt is elbír a gép az meg 5k-t se :/ lécci segítsetek
photo-1560885.gif_r=1344750696
1162458764e41345e5384c.jpg

Felhasználó
8 éve
Megoldás(vagy 3 hónapig szórakoztam mire rájöttem hogy elkezdhessek modellezni) view -> show -> értelem szerűen pipálgatni(az utolsó részben találhatóakat)
«123456...35»