«1...34567...16» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Annak a levélnek a változása nem olyan fontos dolog szerintem :)
Nem fog 1 ember se csak a levél miatt játszani.
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Moderátor
6 éve
Én a levél miatt nem játszok képzeld. Szörnyű hogy a természetet ennyire lenézik itt. Felháborít hogy azt gondolja Banán hogy egy levél csak és kizárólag zöld, sárga és barna színű lehet. Hol a többi szín? Színváltós miért nem lehet? Ruha is hol van róla? Egy eszköznek tekinti csak ezt a levelet. Nem nudisták vagyunk haver. Ez egy erős és független levél, követelem hogy kezeljék is úgy mint egy erős és független falevelet.
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
6 éve
Idézet:
erős
Egyszerre negy evszak viszontagsagait birja...
Idézet:
független
...es nem latom a fat amitol fuggne kozben.

Adminisztrátor
6 éve
Vegre elkoltozott a szezon statisztika az attekintesrol a sajat oldalra, az Account menu almenuje vegefele keressetek. Most csunyacska, de igy hajnalban nem annyira zavar. Majd megszepitem holnap vonatkozas kozben maybe.

Szerk.: Ja igen, plusz szezonalis klan toplista. Ami valojaban nagyon ugyanaz, minta heti klan toplista, ket kivetellel. Szezon elso es utolso hete lehet mas ha nem hetfon kezdodik es vasarnap er veget, pluszban csak azokat a klanokat jelzi ki, akiknek van legalabb 1 heti killjuk. Szoval ha a szezon 6 hetes, es 5 hetig vegig van 1000 heti killje a klannak, de utolso heten nem jatszanak, akkor az archivumban nem lesznek benne. Sajnalom, de egyreszt minden ilyen szempontbol erdekelt klannak van legalabb 10 tagja, szoval valaki fel tudja tolni a kepet, masreszt motivalni kell valahogy mindenkit.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
6 éve
minden ilyen szempontbol erdekelt klannak van legalabb 10 tagja

DISZKRIMINÁCIÓ!

Felhasználó
6 éve
Vegre elkoltozott a szezon statisztika az attekintesrol a sajat oldalra, az Account menu almenuje vegefele keressetek.

Most már senkinek sem fog rögtön a képébe lógni mekkora hüjekocka MLG PróPléjer vagyok.. :(
They spun a web for me...

Adminisztrátor
6 éve
Meg meglatom, hogy top3 ki legyen jelezve ott. Majd valami csicsa dobogo grafika lesz hozza. Ha eleget iszok meg egy stick figura is lesz azzal a fegyverrel a kezeben, amivel az illeto a legtobbet olt.

Moderátor
6 éve
... amivel az illeto a legtobbet olt.
lol mióta van tű a játékban
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Adminisztrátor
6 éve
Slag.

Adminisztrátor
6 éve
Kesz az uj misszio kijelzo a szezon oldalra. Ezzel majd akar 30-50-100 misszio is lehetne, es nem foglalna tobb helyet. Majd a toplistakat is megszepitem.

Szerk.: Plusz egy misszio, kifejezetten klanoknak. Ha sikerul teljesiteni, minden tag megkapja a jutalmat.
Szertkszerk.: A missziok szama nagyjabol megduplazodott, illetve uj kategoriak is bekerultek. Kaptam rola jelentest, hogy az 1v1 szamolas bugos, ennek utana fogok jarni. A tobbi elvileg jo.

Legutóbb szerkesztve Banán által

«1...34567...16»