«123456...15» Új üzenet

Felhasználó
10 éve
Hector hova kell kibontani a fájlt?
coollogo_com-13905820_www.kepfeltoltes.hu_.png
Stickman_Warfare_2013.03.03._10-40-15_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
10 éve
Teljesen lényegtelen, hova csomagolod ki, még kicsomagolás nélkül is megy.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Felhasználó
10 éve
De a stick mappájába kell nem?

Mellesleg meg még is hiányzik, ugyanis 100-szor szedtem le és tettem fel. És még is azt írja hiányzik az a dll...

Legutóbb szerkesztve Megtorlo58 által


Felhasználó
10 éve
Az előbb mondtam el, hogy mindegy, hova teszed, előtte direkt ki is próbáltam.
A dll-es hibának pedig nincs köze ehhez a szerverhez. Ha rákeresel a névre, találsz egy ilyet: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2666520

A legjobb lenne, ha hagynád, úgy se fogod tudni semmire se használni.

Legutóbb szerkesztve kléni által


Moderátor
10 éve
milyen dll? mert most hiányzik ez így nagyon hasznos információ.
Feltettétek egyátalán a Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Packaget ?
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
10 éve
1. Win 7-em van abb szerintem benne kel lennie alapból.
2. Meg az MSVCP100.dll fájl.

Moderátor
10 éve
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz

Felhasználó
10 éve
Elnézést, feltételeztem XP-d van, és nem vetted a fáradságot az első üzenetben lévő útmutató elolvasására, de ezek szerint mindenfajta rendszerre kell az MS VS C++. Ettől függetlenül amit linkeltem, ott eléggé jól látható helyen van a letölthető link.

Felhasználó
10 éve
Letöltöttem, és melyik részére tegyem?

Akkor hova tegyem a letöltött dll-t?

Legutóbb szerkesztve Megtorlo58 által


Felhasználó
10 éve
Telepítsd fel azt, amit linkeltünk. De hagyd ezt a szervert. Nem fogod tudni semmire se használni, nem értesz hozzá, nem is tudod, mire lenne jó, nem fog senki se rá kapcsolódni, sokkal jobban jársz, ha leteszel róla, és játszol tovább a rendes játékban. Ez a szerver nem olyan dolog, amit ha nem indítasz el a saját gépeden, összedől a világ. Csak az tegye fel magának, aki ért hozzá (bár túl nagy tudás nem kell), tudja, mire jó a saját szerver, és lesz is, aki kapcsolódik rá. Te nem ilyen vagy, szóval vagyd rá.
«123456...15»