«1234» Új üzenet
Neked jó az időpont?
Jó. 49 szavazat
Nem jó. 19 szavazat
Összesen 68 szavazat

Eredmények

Felhasználó
8 éve
Nincs vége.. gyakorlatban. Csak már annyira kevés embert érdekel az egész, hogy inkább játszanak más játékokkal. Nincs meg benne az, ami megfogná a játékosokat. Sajnos.

Felhasználó
8 éve
Mit szólnátok ha kéthetente lenne összejövetel, felváltva szombat és vasárnap?
Ha túl sűrűn van, akkor kevesebb ember vehető rá, ha túl ritkán, akkor meg kevés a játék.
A következő alkalommal még be lenne jelentve fb-n (az is, hogy rendszeresen lesz), utána már csak az oldalon. Email értesítés is lehet, de az most még nem működik.

A fentiekből kiemelve egy kép:

stickman-warfare-2016-02-20-14-32-04.png
támogatom ^^

Én támogatom:D Nagyon jó volt az előző, végre élveztem a játékot! Örülnék ha lenne még ilyen.


csak mert tudtál alázni egyszerre 20 embert mi? :D amúgy szerintem az h szombat vagy vasárnap az szavazásosan menjen, és legyen 3tól mer' 2kor még eszem

Felhasználó
8 éve
Na pasztmek nem voltam pedig Coca is volt! Várom a kövit!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
8 éve
Emlékszem egy pár éve imádtam a játékot.Több haverom is játszott vele.A kéthetente játék az nem lenne rossz.Jó lenne nosztalgiázni kicsit.

Felhasználó
8 éve
Akkor mi a hivatalos időpont? Csak lebegteti itt mindenki az infót mikor is lenne jó, de semmi konkrét.
Legyen akkor március 6-án vasárnap 17 órakor. Aki bújt aki nem! :p
Persze nem jelenti azt hogy hét közben, vagy reggel, este nem lehet zúzni bármikor, csak szeró legyen, meg még pár ellenségnek való pálcika. Ahogy nézem a statisztikákat nem akarom elkiabálni, de hátha kikerül a játék a gödörből. Ezen a héten legalábbis 82-en voltak fent eddig. :)
Mondhatni Stic eddig a szakadék szélén állt, de jelentős lépést tettünk előre! ÁÁÁÁ

images?q=tbn:ANd9GcR59wpbJRIRC3JkhYkDgmsK2gB1kAeH-kwyoI7l7BnFdrG7iFvdug

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Moderátor
8 éve
Igen, március 6. a következő időpont, ahogy áll. Nem túl késő a du. 5? 3 nem lenne jobb?

Felhasználó
8 éve
Kár,nem leszek itt az elejétől,de biztos felnézek ha van valaki online. :)

Felhasználó
8 éve
Igen, március 6. a következő időpont, ahogy áll. Nem túl késő a du. 5? 3 nem lenne jobb?
Igazán valóban kicsit késő a 17 óra, de én akkor érek rá, és féltem addigra szétszéled a társaság! XD
Jó legyen 15 óra, más írta is hogy Neki is akkor jó, de maradjon azért valaki 17-ig hogy nekem is jusson a pótnosztalgia délutánból! :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
7 éve
Kár hogy trójait jelez a launcher... :D már értem miért hagyták rá annyian...

Felhasználó
7 éve
Kár hogy trójait jelez a launcher... :D már értem miért hagyták rá annyian...
kár hogy szar a launchered
mert te azzal is tudsz ám vírust ellenőrizni
https://virustotal.com/hu/file/93c24fdecfa8c10b5f117dbb6cbaa7f6e1fbd49870366c621e5973d1dc488d7c/analysis/1466646013/

Legutóbb szerkesztve PIZZADOX által

SGHr7v.png56czoP.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..
«1234»