«1...678910...17» Új üzenet

Felhasználó
5 éve
Nem az a gondom hogy topos vagy nem topos ember nyerte meg, mint írtam jóban vagyok Harcossal is, és Zwack klán is szimpi nekem. Egyszerűen nem tartom arányosnak a jutalmat úgymond.
Remélem bejön a számításod és tömegeket mozgat meg a lotto ötös.
Ok én is engedek kicsit álláspontomon a fix nyereményből 10K>5K! :)
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
5 éve
"Bujdosó a király 47 ponttal" miután elment Snowval killeltünk még legalább 60 at! WTH?
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Adminisztrátor
5 éve
1, Minimum x ponttal kell elozni, ahol x a kiraly ponszamanak fuggeseben no. Siman lehetett kb 13, ha 47 pontja volt.
2, Tudod jol, hogy 5-15 perc amig frissit az oldal. Lehet, hogy 60-70 ponttal volt kiraly, ami esetben akar 20 pont is lehet az elozes minimumja.

Felhasználó
5 éve
Vágom de biztos hogy vmi nem jó mert miután elment még játszottunk majdnem 1 órát és killeltünk is nem is keveset még is Ő maradt a maga 47 pontjával! xd :(

EDIT: Am ameddig nem szereznek hírt róla a régi vagy a leendő stickek hogy ilyen event van (lesznek) addig nem fog szinte semmiben változni a létszám max. az eddig is aktívak lesznek aktívabbak!

EDIT2: Valami nagyon nem jó Banán mert full noobokkal toltam alig killeltek vmit és "darrenshan a király, 86 ponttal!" (úgy hogy a napi killje még csak 74 volt) kb nekem kellene most lennem ennyivel. Ha kell printeltem is egyet!

EDIT3: Hát besz@rok most meg "buldog a király, 87 ponttal!" úgy hogy Ő ölt 2-őt 1 óra alatt én meg 202-őt!

Online a játékban (5):
GUN TECH
SnowFlake LAW 121 david_rossz QUADRO 238
darrenshan MP5A3 76 was QUADRO 169
buldog MP5A3 0

EDIT4: Elég demoralizáló az is, hogy bugos dologra osztogatunk 100K killeket! :/

EDIT5: [quote2 SnowFlake|[Fight_Club]|Offtopic|256602] Beszarok!!!!:

buldog a király, 87 ponttal!

Ma volt neki 42 kill, tegnap 0 tegnapelőtt 45 előtte fél évig semmi..... miafaxezmár?!

A miabudőspalacsinta motivál ezzel?

Szóljatok Banánnak állítsa le ezt a kankalint vagy kankalinoljon vele valamit mert kiszállok![/quote2]

Legutóbb szerkesztve david_rossz által

6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
5 éve
Beszarok!!!!:

buldog a király, 87 ponttal!

Ma volt neki 42 kill, tegnap 0 tegnapelőtt 45 előtte fél évig semmi..... miafaszezmár?!

A miabudőskurvannya motivál ezzel?

Szóljatok Banánnak állítsa le ezt a szart vagy basszon vele valamit mert kiszállok!
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
5 éve
Lel, ranezek amint van ra eselyem.

Szerk.: Javitas megtortent. Effektive az volt, hogy a kiraly meg birta onmagat elozni, ha tul gyorsan szerzett killeket. A masodik, barki is volt, valahogy megorokolte a pontszamat. Harcos 100k killjevel meg megalmodom mi legyen, ugyanis igy nyilvan nem nyert volna, de mivel bugos volt a szamlalo, igy mindenkinek volt ilyen kajak lotton nyeresi eselye. Ide mindenki irja meg ilyen szavazas szeruen, hogy szerinte harcos megtartsa-e a pontjait. Ezek, illetve sajat belatasom alapjan majd kiderul mi lesz a vege.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
5 éve
Megtarthatja
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
5 éve
bugos volt a szamlalo, igy mindenkinek volt ilyen kajak lotton nyeresi eselye.

Akkor sztem megtarthatja.
getbanner.php?n=Emerald13

Felhasználó
5 éve
Akkor sztem megtarthatja.
Lol ne ezert tarthassa mar meg mert mast fakeként beadhatott volna hanem mert ha jól emlékszam azt mondta Snow hogy ő lövöldözött harcossal vasárnap so talán jogosan sikerult megszereznie!
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
5 éve
Bani
Jó meg minden, de nekem így nem jó.
Nincs motivációm játszani, hogy én legyek az első a killezésben.
«1...678910...17»