«1...56789...17» Új üzenet

Moderátor
5 éve
giphy.gif
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
5 éve
Banán
Én most megveszem neked a Gösser gyárat.

Adminisztrátor
5 éve
Sopronit pls.

Felhasználó
5 éve
Megbeszéltünk

Felhasználó
5 éve
Sopronit pls.
Először is hogy tudd Banán én is Sporoni párti vagyok!

Viszont szerintem ez a 100-szorozás a világ legnagyobb hülyesége mert:
-NEM TELJESÍTMÉNYARÁNYOS
-NEM TARTJA TISZTELETBEN A RÉGIEK HOSSZÚ IDŐ ALATT ÖSSZEKOCKULT KILLJEIT
-ELVESZI A KEDVÉT AZ EMBERNEK A JÁTÉKTÓL (mert esetleg nem ér rá vasárnaponként, vagy csak egyszerűen vissza jönne egy régi és látja hogy noname vkik beelőzték mert egy vasárnap csinált 60 killt)
-MAJDHOGYNEM FELESLEGESSÉ TESZI A MISSZIÓKAT (mivel az a királyozáshoz képest így csekély jövedelemmel kecsegtet)
-Ennél már jobb lenne az én ötletem

(További érvek keresése folyamatban)
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Felhasználó
5 éve
Egyetértek.
Mondjuk az túlzás hogy a világ legnagyobb hülyesége tuti van ettől nagyobb is pl alkoholmentes sör meg E cigi meg guminő , de a többi állja .
Inkább ahogy írtam egy lottósorsolásra hajaz, és most megvan a főnyeremény a többinek meg szívás kicsit.
FC 2 hónapja kockul és most nulla lett az előnye, fél éves lemaradásba került. :s
Attól függetlenül hogy Harcossal jóba vagyok, de tényleg nem arányos. Mondjuk ha nem ilyen matematikai egyenletek lennének hanem lenne 5K jutalom az is elég motiváló szám lehet és nem éreznék a többiek hogy semmivé válik a több havi harc zsoldja.

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Adminisztrátor
5 éve
-NEM TELJESÍTMÉNYARÁNYOS
Define teljesitmeny! Nyilvan nem teljesitett ubergrindan5ever, mint ahogy csak eddig lehetett toplista kozelebe kerulni. Ugyanakkor szemfules volt.
Idézet:
-NEM TARTJA TISZTELETBEN A RÉGIEK HOSSZÚ IDŐ ALATT ÖSSZEKOCKULT KILLJEIT
Elso szezon ota az volt az egesz jutalomrendszer (szezon, missziok, zsakbamacska) lenyege, hogy aki most kezd neki is:
1, Kozelbe kerulhessen a toplistanak
2, Ha 1, nem teljesul, de legyen sikerelmenye, tobb szaz, esetleg tobb ezer killt szerezhessen meg igy is, hogy mar nem olyan nagy a jatekosok szama.
Ugyanakkor mivel szezonban is nagyobb jutalmat kapott aki tobbet e/vagy jobban jatszott, eddig nem emeltetek hangot ellene. I digress tho. Persze, hogy hulyen nez ki a hirtelen 100k pont, de nem ez volt az utolso king of the hill, sem pedig az utolso event. Ne gondoljatok, hogy ez egyszeri dolog volt. Ellenkezoleg, remelem megindul ismet a verseny a toplistaert.*
Idézet:
-ELVESZI A KEDVÉT AZ EMBERNEK A JÁTÉKTÓL (mert esetleg nem ér rá vasárnaponként, vagy csak egyszerűen vissza jönne egy régi és látja hogy noname vkik beelőzték mert egy vasárnap csinált 60 killt)
Ellenkezoleg. Lasd elozo pont, illetve esetleg attol veszi el a kedvet, akinek igy veszelybe kerul helyezese (amiert persze sokat dolgozott), de kedvet kapnak azok, akiknek eddig eselyuk sem lehetett. Es ismet, nem egyszeri esemeny ez.
Idézet:
-MAJDHOGYNEM FELESLEGESSÉ TESZI A MISSZIÓKAT (mivel az a királyozáshoz képest így csekély jövedelemmel kecsegtet)
Sure hope so. Izgalmasabbak a kis eventek, nagyobb jutalmat adnak. Szezon egy ilyen barki-nyerhet-archivumba-is-kerul dolog. Epeen.
Idézet:
-Ennél már jobb lenne az én ötletem
Nyomasd.

*KoTH egy unfair event abbol a szempontbol, hogy koronkent egy abszolut nyertes van csak, de lesz masfele is, ahol mindenki nyer(het).

Snow, Neked is kb benne van ezekben a lenyeg. Reasonable az uproar feloletek. De gondolj bele, ha ez mar a 20-30. event lenne, es rendszeresen cserelodnenek a helyek a toplistan, mar nem nezne ki ilyen hulyen. Persze azert kill infalcio sem lesz, hogy zimbabwe szamok lesznek a toplistan.

Szerk.: Kicsit morcosnak hangozhat ahogy leirtam, szal a lenyeget lekormolom megint. Regota szeretnem, hogy barkinek lehessen lehetosege a toplistara felkerulni, de legalabb ugy erezni, hogy halad valahova (nem heti 50 killt szerez, hanem jelentos mennyiseget). Mivel tul keves es szetszort a jatekos sereg, hogy ezt csak regular jatekkal lehessen megtenni, akartam szezon jutalomkent mindenkinek par nullat csalni a kill szama moge (50 -> 5000). De nem tartottam sem elegge sikeresnek, se elegge izgalmasnak (raadasul tele van bugokkal). Ezek a rovid, valtozatos eventek, foleg amiket tervezek (muhahaha), erre lennenek megoldas. Itt eleg csak ugyesnek vagy szerencsesnek lenni. Gondoljatok bele, miert nincs szintlepos meg unlock rendszer. Regota az a jatek szellemisege, hogy aki elso alkalommal lep be is egyenlo legyen azzal, aki regrol tolja. Ugyanugy lepuffanthatod, mint o teged. Kulonben szarul erezned magad, hogy csak celtablanak vagy fent a nagyoknak. Hasonloan, nem akarom, hogy az legyen a 'kicsik' feladata, hogy tobb jatekos felett legyen top1 a top1.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
5 éve
Aha tehát röviden ez egy libsi szélsőbalos játék amit Soros pénzel! xd

Viccet félre téve szerintem semmilyen játéknál nem működik ez a pszichológia. Ez az egyenlőség amit nyomatni akarsz azt eredményezi hogy senkit nem fog függővé tenni/géphez kötni a játék ami perpill nem ártana ha lenne pár egyed aki felmerészkedik egész nap killelni. Én most például azt tervezem, hogy csak vasárnap fogok feljönni és addig leszek amíg mindenki el nem alszik aztán wow kelek 100K killre. Így max vasárnap lesznek fenn emberek hétközben killelni majdhogynem feleslegessé válik.

Az ötletem amit említettem lehet már nem emlékszel rá, ott van az "ötletek" topicban King of the hill 2 néven. Pont annyi plussz killt biztosítana, hogy felspanolja a játékost és érezze az eredményét de nem barmolná szét az eddig megszerzett killek értelmét. Mert kb most olyan lesz ez mintha egy 2. nullázás lenne. Ennyi erővel minek játszottam eddig, minek öltem bele ennyi időt? Ezzel nem új játékosokat fogunk szerezni hanem el fogjuk veszíteni a régieket!

Saját véleményem szerint a játékosok szeretnek megszenvedni a helyezéseikért. So még annak is elveheti a kedvét a játéktól aki a killt kapta!

(Nézzük a Rocket League-et! Ez év szeptemberéig ott se volt szintlépős rendszer vagyis persze volt csak kevés értelemmel ez is olyan egyenlő esélyeket biztosít mint a stickman (más kérdés hogy itt elég volt a nagy játékos számhoz a készítők kreativitása, a játék élmény, és a kocsik csinosítása) de pont emiatt az egyenlőség miatt jártam fel csak pár meccsre aztán meguntam. )
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪

Adminisztrátor
5 éve
Nem gondolom, hogy az elso jelentos jutalommal jaro event miatt meg lehetne itelni az egesz rendszert, tekintve hogy senki - meg en sem - tudja, hogy miylen lesz. Ha ratyi akkor visszater a regi rendszer, ha szupcsi akkor meg marad az uj. Tanulopenz Nektek, es nekem is. Ugyanakkor igazan erdekes, hogy nem aznap jott ez a siras a szazas szorzoert, mikor meg mindenki megnyerhette, aznap amikor kiirtam, hanem mikor nem olyan ember nyerte, aki eddig is topos volt. Elfogadom a feedbacket barmilyen formajaban is, de kicsit nehezkes igy nem azt gondolnom, hogy csak sirtok a helyezesetekert.

Szerk.: Ja igen, ezt kifelejtettem: KoTH nem fog sokaig maradni, de ha 1-2 hetig csak hetvegen jatszanak igy az emberek, nekem az is okes. Max akkor sokan lesztek, mert mar ki lesztek ra ehezve es nagy jutalom is kecsegtet. Illetve megneztem azt is, mi volt anno az otleted. Ezt az eventet mar nem modositom igy, de akkor lesz egy Tyrant of the hill vagy valami, ahol ugy fog mukodni.

Legutóbb szerkesztve Banán által


Felhasználó
5 éve
Okes am en személy szerint azert most reklamaltam mert csak most tudatosult bennem mit is jelent ez a 100as szorzó pontosan.
6wWru.gif QmEItWY.gif
Iratkozz fel:
http://www.youtube.com/user/davidrossz


❤ ❥ 웃 유 ♋ ☮ ✌ ☏ ☢ ☠ ✔ ☑ ♚ ▲ ♪ ✈ ❞ ¿
♥ ❣ ♂ ♀ ☿ Ⓐ ✍ ✉ ☣ ☤ ✘ ☒ ♛ ▼ ♫ ⌘ ❝ ¡
♡ ღ ツ ☼ ☁ ❅ ♒ ✎ © ® ™ Σ ✪ ✯ ☭ ➳ 卐 ✞
℃ ℉ ° ✿ ϟ ☃ ☂ ✄ ¢ € Ft ∞ ✫ ★ ½ ☯ ✡ ☪
«1...56789...17»