«1...7891011» Új üzenet

Felhasználó
5 éve
Ejha!
Mikorra várható?

Felhasználó
5 éve
Szeptemberre
getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
5 éve
Az FC feloli aktivitas hatasara szeretnek en is egy picit aktivabb lenni*. Aki jar a Discord** csoportba (es persze ki ne tenne?), tudhatja, hogy sajnos nem sajat valasztasbol, de az egyetem+melo kombo miatt alig van magamra is idom. Ugyanakkor teljesen szeptember elseje ota igazan bunosnek ereztem magam, hogy a forumrol egy szo nelkul eltuntem.

Mindenesetre a poszt lenyege, hogy ugyan miutan felfogadott grafikusom a texturak felenel mosta kezeit es lepett, szeretnem a meglevo rendszert egy publikus teszt ala vetni, illetve kedvcsinalonak, hogy azert nem csak a baberjaimon ultem, es a valamelyik topicban felsorolt featureok valoban elkeszultek.

Ezt a hetvegen fogom megtenni, most csak egy gyors posztot akartam megengedni elso ora elott, hogy felcsigazzam erdeklodeseteket.

*: Az eddiginel azert jobban nagyon nem, ezzel nem tudok sokat tenni perpillanat.
**: Csak mellekes eszrevetelkent, amit ha szeretnetek az Offtopicban kibeszelhettek, attol fuggetlen, hogy a Discord teljesen atvette a shitpostolas szinteret a forumrol azoktol, akik csak a kozosseg miatt meg hulyeskedni*** vannak itt, bekovetkezett amitol feltem, meghozza hogy igy az oldal abszolut kihaltnak latszik. Valojaban eleg aktiv kozosseg van (lathatjatok a bal also popupban, hogy 20-30 online van rendszeresen), de annak aki azt nem latja, eleg elkeseritoen fest az oldal. Szoval aki eddig nem tette, nyugodtan lepjen fel, akar a klanjanak is kaphat sajat csatornat, ha ez igeny.
***: Pozitiv meglepetes azert, hogy rohadt sok ideje nulla drama volt barmi kapcsan is, es nem csak azert, mert kevesen posztolnak publikus csatornan (Discordon kivul).

Adminisztrátor
5 éve
El is jott a nap. Aki tovabbi olvasas nelkul le akarja totleni: https://www.dropbox.com/s/1pbxkxxdyv6oq3g/INSPECT.zip?dl=0

De azert le is irom mi a helyzet. A fenti linken elerheto a teszteloi stickman mappa (egy feltelepitett valtozat mindenestul). Nem kell vele csinalni semmit, csak kicsomagolni. Nem kell meglevo telepitett verziora ratenni, sot, ez akar baj is lehet. A mappaban van egy Kliens.exe file. Aki szeretne reszt venni a tesztben, kiprobalni a skineket, ezt inditsa el (aki nem, annak Stickman.exe). Itt bejelentkezel, ahogy az oldalon es jatekban is szoktal. Sikeres belepes utan oldalt megjelenk a fegyverek listaja, itt lehet (majd) a feloldott skinek kozul valogatni. Perpillanat egyedul az aranyozott M82, illetve ronda ranyozott BM3 valaszthato ki innen. Ha kivalasztottad a megfelelo skineket, alul a mentes gombra katt. Ha ez megvolt, el tudod inditani a jatekot a jobb oldalon (mostmar kattinthato) gombbal. Ha valasztottal a ket arany fegyo kozul, es azzal lepsz be, a kezedben latnod is kell azonnal (elkepzelheto, hogy csak masodik inditastol, valamiert). Ezeken kivul barmely GUN fegyverrel jatek kozben "feloldhato" az arany fegyo ha kilepes nelkul szereztek bizonyos mennyisegu killt. Oszinten nem emelekszem ezt mire allitottam be, szoval 1 es 100 kozt barmennyi lehet (szerintem 1). Ezt latni fogjatok egymas kezeben is, ahogy az arany fegyot vagy sima fegyot (mindenkinel azt latjatok amit kivalasztott na).

Ezen kivul meg lehet csodalni barmely fegyvert az o gomb lenyomasaval, integetni egymasnak az 1 gomb lenyomasaval, illetve csunyan animalodni 2-es gomb lenyomasaval (ez meg csak belso nezetben nez ki valahogy).

Termeszetesen modnak fogja venni a jatek ha ezzel felleptek, NEM fogjatok latni azt, aki a rendszer szerveren jatszik a teszt alatt.

Kerek mindenkit, hogy ha hibat eszleltek (nem tudok belepni kliensre, nem latszik az arany fegyo mikor kellene, stb) minel elobb jelezzetek felem, vagy egy moderator fele! Akar ebbe a topicba is johet, screenshotokkal egyutt.

Felhasználó
5 éve
miutan felfogadott grafikusom a texturak felenel mosta kezeit es lepett

sry
Miután lesz kedv, idő és megvalósítható ötlet szívesen befejezem a melót :^)))



Felhasználó
5 éve
Ohm.

Igazabol nem tudom, hogy ez hiba-e vagy sem, de gondoltam jelzem, mert most nagyon okosnak es figyelmesnek akarok tunni.

A fenomenalis animaciok alatt a karakter valamiert folyamatosan egy helyben setal.

Mondom,lehet ez nem hiba es tok stil meg minden, de mi emberek nem szoktunk egy helyben lepegetni, mikozben integetunk egymasnak.

Vagy igen?

Am a 2-es gombos AllahuAkbar animacional meg ugy meg is ertem ezt a lepegetest, ha egyszerre sokan csinaljak akkor tiszta tribal dance feeling.

(Lehetne, hogy ha egyszerre sokan csinaljak a Bani szobor elott, akkor megjelenik a satan... na?)

Szerk.: Inspecting alatt nincs ilyen problema.

Legutóbb szerkesztve tms_ által

They spun a web for me...

Adminisztrátor
5 éve
Masodik animacioval meg csomo gond van, de a helyben jarast meg nem vettem eszre. Majd meglesem, thx.

.insev abkujrakla za tamazsiylemezs inelk kenkeibbot a gim ,ainzodlalef llek tekscek yge nemaerts kenikalav kotajlot toicamina za nebzokim se ,ttole robozs a rok-95:32 llek soketaj 31 ygumA

Adminisztrátor
4 éve
Na, jo regen irtam ide. De vegre Wassal egyetemben mindkettonknek veget ertek a vizsgak, tobb idonk van a fejlesztesre (ami persze eddig se allt le*). Szoval szeretnem leirni, hogy a 3.0 verziora miket tervezunk.

1, A szerver ujrairasa
Ez a legnagyobb feladat, es jo ideje szukseges is, mert nagyon limital csomo feature megvalositasaban. Az uj szerverrel lehetseges lenne jatekon belul a statisztikak, toplistak lekerdezese; skin valtas mondjuk telorol, ami azonnal megtortenne a jatekban; globalisan szinkronban tartando objektumok (peldaul a hajok) megvalositasa; interaktivabb es uj fajta eventek. Ezen kivul persze gyorsabb es biztonsagosabb kommunikacio az oldal fele. A feladat ongamaban is kihivas, es sok mindent csak az utan tudunk elkezdeni, hogy ez keszen van. Was mar jonehany honapja dolgozik a tervezesi reszen a dolognak.

2, Uj fegyverek, koordinalt csapatmunka
Az uj fegyvereket nem szeretnem egyelore kihirdetni, mert meg mi sem dontottuk el, hogy mit fogunk a tobb lehetosegbol megvalositani, de teljesen uj jatekstilusra lehet szamitani. Sot, szeretnenk minden fegyvernek ugy adni egy szerepet csapatjatekban, hogy az eredeti mukodesuk nem valtozik. Peldaul sniperrel spotolhatsz ellenseget, amit a tarsaid latnak, igy segitve oket. De mondjuk ha mp5 vagy x72 van nalad, azaz "swat" szerepet totlesz be, teged alapbol nem tudnak spotolni. Meg nem talaltunk ki minden apro dolgot, igy ez is valtozas targya lehet meg. Szeretnenk jutalmazni a csapatmunkat. A legutobbi discordos irl meeten felmerult, hogy a mai napig a klanok es haverok egyutt tartasa, illetve ilyen kis kozossegek egymas elleni rivalizalasa a legjobb motivacio jatszani, igy szeretnenk erre nagyobb hansulyt fektetni ugy jatekelmeny szempontjabol, mint jovobeli eventekkel is.

3, Uj helyszinek
Ugyan a map igy sincs most kihasznalva teljesen, es atrendezni nem akarjuk, de par dologgal szeretnenk feldobni a helyet. KBwar es ACwar a legnepszerubb jatekmodok, mert egy kisebb, de nem ures terepre koncentralja a jatekosokat. A hajocsata mogott is ez volt az alapkoncepcio. Ezen kivul szeretnenk a jo regen felvetett klanepulet fejlesztosdi otletet ismet elovenni, es kisebb modositasokkal implementalni.

Mindezeken kivul szamos dolog van, ami egyelore terv, de bele akarjuk suriteni 3.0-ba, vagy talan elotte is. Ilyenek a skinek, botok, bovitett modolasi lehetoseek, privacy mode, a weblap frissitese, stb.


Ilyen, es hasonlo devlogokat a fejlesztesi folyamat alatt tobbszor is szeretnek kozzetenni, illetve hetente-kethetente szeretnek streamet tartani a fejlesztes folyamatarol. Az elso ilyent ma estere tervezem, de inkabb teszteles kedveert, ezert is nem jelentettem be jo elore. Ezeknek lesz kulon topic majd.

Tobb feature is van, amiket Was fejleszt, a fent leirtakbol is, es ezeken kivul is. Ilyen dolgkrol, ha nalam tobb infot szeretne Was elarulni, egy follow-up poszt fog kikerulni ez utan.

Eros idohatart szar szabni ilyen dolgokra, foleg mert latjatok milyen sok tervunk van, de meg iden szeretnenk kiadni 3.0-t, utana pedig folyamatos, de kisebb, talan havonta egyszeri updatekre beallni.

*Admin jo regi szavaival elve: A legfontosabb updatek azok, amikbol semmi se latszik meg a jatekosnak.

Adminisztrátor
4 éve
Na, ideje megint irni ide is. A hetvegen fogunk releaselni uj verziot (ha minden jol megy, olyan 80% esely). Meg nem a 3.0, de egy eleg jelentos lepes fele. Nevezetesen bekerulnek a botok, illetve Kirsche (asszem) otlete utan a selfie mode.

A botok olyankor jelennek meg, ha nincs senki mas fent a szerveren, azaz mostmar lehet valamit csinalni mig a tobbi jatekost varjuk - vagy ha nincs net. /bot paranccsal amugy kikapcsolhatoak. Nagyon erdekes, hogy mig szerintem a botok kicsit butak, addig Was szerint tul erosek voltak, igy vegul jol ki lettek balaszolva. Eloszor amugy nevetsegesen pontosan lottek, ezt alairom. :D Egyelore robbanos fegyvereket nem hasznalnak, illetve nem is fognak meg rajtuk.

Selfie mode: Nekem nagyon tecco feature, /selfie paranccsal selfie modeba rakod magad (meg azzal is lepsz ki belole). X billentyut nyomogatva 3 zoom level kozt lehet lepegetni, mig B gombra elojon a secret feature. Jobb klikk emelgeti a kezet, de ez nem tul izgi.

A kozeli jovoben varhato meg par patch/fix a botokra, de kozben majd elindul a fejlesztes a kovetkezo nagyobb featureon: Support fegyverek. Illetve termeszetesen a szerver rewrite folyamatosan halad elore.

Adminisztrátor
4 éve
Kint az új verzió!
«1...7891011»