«123456...11» Új üzenet

Felhasználó
6 éve
Majd kéne egy Trailer az új verzió előtt kicsivel,nem?
Angel of God
2v2 Bajnokság 2017

Adminisztrátor
6 éve
Ertelemsezruen ugy csinalnam meg, hogy ne kelljen hetente frissiteni csak emiatt.

Felhasználó
6 éve
csak kérdés szinten: tereztél-e belerakni egy külön egérérzékenység beállítást ADS-hez, vagy marad ez a mostani "generális"?

Adminisztrátor
6 éve
Azt sem tudom mi az az ADS, szoval eddig nem volt tervben.

Felhasználó
6 éve
mi az az ADS
Aim(ing) Down Sights. A kérdésem/ kérésem az volt hogy örülnék ha külön be tudnám állítani az egérérzékenységet arra az esetre amikor célzok ("jobb klikkel")

Adminisztrátor
6 éve
Nem hangzik rosszul. Felirom az egyeb dolgok koze. Plusz akkor mar talan azt is, hogy jobbklikkre ne celoz-nemceloz legyen, hanem amig le van tartva addig celoz. Dunno hogy hivjak ezt magyarul.

Moderátor
6 éve
jobbklikkre ne celoz-nemceloz legyen, hanem amig le van tartva addig celoz. Dunno hogy hivjak ezt magyarul.
Szerintem ez ha megoldható inkább választható legyen, hogy melyik. Én speciel jobban szeretem a mostanit, és több ismerősöm is FPS játékoknál ezt preferálja.
"S András mondá újabb bölcseletét: "Minden jóban van valami rossz." Ezen szavakkal Krisztián is egyetértett vala...Későbbiekben pedig még tovább csiszolá András eme gyémántot: "Minden rossz." Ismét igazan szólva." /Próféták könyve, Bölcseletek

Adminisztrátor
6 éve
Igy is gondoltam. Szoval ha valamiert nem tudnam valaszthatora megcsinalni (mert grafikus feluletekhez meg nem nyultam rohadt delphiben), akkor nem is lesz.

Moderátor
6 éve
Dunno hogy hivjak ezt magyarul.
toggle/hold-ból hozz össze valami 1-2 szavas szépmagyart
viszont ugyanez a kapcsoló mehetne crouchra is
Doxxy.pngStikmun-Warfr.png
..εïз╰☆╮♥♫☼☺ღஐ❀»Doxxy«❀ஐღ☺☼♫♥╭☆╯εïз..

Felhasználó
6 éve
Szerintem ha megoldható a csúszást és a pattogásokat kéne kivenni.
«123456...11»