Discord Csatlakozz Te is!
Miért?
Online: 8 X
«1...678910» Új üzenet

Felhasználó
11 hónapja
Ejha!
Mikorra várható?

Felhasználó
11 hónapja
Szeptemberre
getbanner.php?n=Emerald13

Adminisztrátor
7 hónapja
Az FC feloli aktivitas hatasara szeretnek en is egy picit aktivabb lenni*. Aki jar a Discord** csoportba (es persze ki ne tenne?), tudhatja, hogy sajnos nem sajat valasztasbol, de az egyetem+melo kombo miatt alig van magamra is idom. Ugyanakkor teljesen szeptember elseje ota igazan bunosnek ereztem magam, hogy a forumrol egy szo nelkul eltuntem.

Mindenesetre a poszt lenyege, hogy ugyan miutan felfogadott grafikusom a texturak felenel mosta kezeit es lepett, szeretnem a meglevo rendszert egy publikus teszt ala vetni, illetve kedvcsinalonak, hogy azert nem csak a baberjaimon ultem, es a valamelyik topicban felsorolt featureok valoban elkeszultek.

Ezt a hetvegen fogom megtenni, most csak egy gyors posztot akartam megengedni elso ora elott, hogy felcsigazzam erdeklodeseteket.

*: Az eddiginel azert jobban nagyon nem, ezzel nem tudok sokat tenni perpillanat.
**: Csak mellekes eszrevetelkent, amit ha szeretnetek az Offtopicban kibeszelhettek, attol fuggetlen, hogy a Discord teljesen atvette a shitpostolas szinteret a forumrol azoktol, akik csak a kozosseg miatt meg hulyeskedni*** vannak itt, bekovetkezett amitol feltem, meghozza hogy igy az oldal abszolut kihaltnak latszik. Valojaban eleg aktiv kozosseg van (lathatjatok a bal also popupban, hogy 20-30 online van rendszeresen), de annak aki azt nem latja, eleg elkeseritoen fest az oldal. Szoval aki eddig nem tette, nyugodtan lepjen fel, akar a klanjanak is kaphat sajat csatornat, ha ez igeny.
***: Pozitiv meglepetes azert, hogy rohadt sok ideje nulla drama volt barmi kapcsan is, es nem csak azert, mert kevesen posztolnak publikus csatornan (Discordon kivul).

Adminisztrátor
7 hónapja
El is jott a nap. Aki tovabbi olvasas nelkul le akarja totleni: https://www.dropbox.com/s/1pbxkxxdyv6oq3g/INSPECT.zip?dl=0

De azert le is irom mi a helyzet. A fenti linken elerheto a teszteloi stickman mappa (egy feltelepitett valtozat mindenestul). Nem kell vele csinalni semmit, csak kicsomagolni. Nem kell meglevo telepitett verziora ratenni, sot, ez akar baj is lehet. A mappaban van egy Kliens.exe file. Aki szeretne reszt venni a tesztben, kiprobalni a skineket, ezt inditsa el (aki nem, annak Stickman.exe). Itt bejelentkezel, ahogy az oldalon es jatekban is szoktal. Sikeres belepes utan oldalt megjelenk a fegyverek listaja, itt lehet (majd) a feloldott skinek kozul valogatni. Perpillanat egyedul az aranyozott M82, illetve ronda ranyozott BM3 valaszthato ki innen. Ha kivalasztottad a megfelelo skineket, alul a mentes gombra katt. Ha ez megvolt, el tudod inditani a jatekot a jobb oldalon (mostmar kattinthato) gombbal. Ha valasztottal a ket arany fegyo kozul, es azzal lepsz be, a kezedben latnod is kell azonnal (elkepzelheto, hogy csak masodik inditastol, valamiert). Ezeken kivul barmely GUN fegyverrel jatek kozben "feloldhato" az arany fegyo ha kilepes nelkul szereztek bizonyos mennyisegu killt. Oszinten nem emelekszem ezt mire allitottam be, szoval 1 es 100 kozt barmennyi lehet (szerintem 1). Ezt latni fogjatok egymas kezeben is, ahogy az arany fegyot vagy sima fegyot (mindenkinel azt latjatok amit kivalasztott na).

Ezen kivul meg lehet csodalni barmely fegyvert az o gomb lenyomasaval, integetni egymasnak az 1 gomb lenyomasaval, illetve csunyan animalodni 2-es gomb lenyomasaval (ez meg csak belso nezetben nez ki valahogy).

Termeszetesen modnak fogja venni a jatek ha ezzel felleptek, NEM fogjatok latni azt, aki a rendszer szerveren jatszik a teszt alatt.

Kerek mindenkit, hogy ha hibat eszleltek (nem tudok belepni kliensre, nem latszik az arany fegyo mikor kellene, stb) minel elobb jelezzetek felem, vagy egy moderator fele! Akar ebbe a topicba is johet, screenshotokkal egyutt.

Felhasználó
7 hónapja
miutan felfogadott grafikusom a texturak felenel mosta kezeit es lepett

sry
Miután lesz kedv, idő és megvalósítható ötlet szívesen befejezem a melót :^)))

Felhasználó
6 hónapja
Ohm.

Igazabol nem tudom, hogy ez hiba-e vagy sem, de gondoltam jelzem, mert most nagyon okosnak es figyelmesnek akarok tunni.

A fenomenalis animaciok alatt a karakter valamiert folyamatosan egy helyben setal.

Mondom,lehet ez nem hiba es tok stil meg minden, de mi emberek nem szoktunk egy helyben lepegetni, mikozben integetunk egymasnak.

Vagy igen?

Am a 2-es gombos AllahuAkbar animacional meg ugy meg is ertem ezt a lepegetest, ha egyszerre sokan csinaljak akkor tiszta tribal dance feeling.

(Lehetne, hogy ha egyszerre sokan csinaljak a Bani szobor elott, akkor megjelenik a satan... na?)

Szerk.: Inspecting alatt nincs ilyen problema.

Legutóbb szerkesztve tms_ által

They spun a web for me...

Adminisztrátor
6 hónapja
Masodik animacioval meg csomo gond van, de a helyben jarast meg nem vettem eszre. Majd meglesem, thx.

.insev abkujrakla za tamazsiylemezs inelk kenkeibbot a gim ,ainzodlalef llek tekscek yge nemaerts kenikalav kotajlot toicamina za nebzokim se ,ttole robozs a rok-95:32 llek soketaj 31 ygumA
«1...678910»