«12345...20» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Feliratot ne tegyétek rá.. Mármint a verziószámot.. Azért na.. Az változik.. Gondolkodjatok ;)
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
HY AL

nekem ez lene az ötletem remélem tetszik

2.2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve
Szerintem olyannak kéne lennie, hogy minden fegyverhez egy-egy ember, a háttében pedig a zuhanò űrhajó, és valahol[láthatò helyen] az a 'Stickman Warfare' jel, ami itt az oldalon a főoldalra visz. Meg még valami csicsa effekt! *-*

Felhasználó
12 éve
hát figyej a z enyémet nézd:emberek fegyoval megvan,zuhanó ürhajo a hátérben megvan.a stickmanwarfare jel megvan hát akor mikel még??

Felhasználó
12 éve
egy kisebb arc.

Moderátor
12 éve
Honnan vetted a képet?

Felhasználó
12 éve
De én úgy gondoltam, hogy a Pantheonnak háttal állnak, különböző fejfedőkkel, és a háttérben (jobbról balra) zuhan le az űrhajó. És az eredeti SMWF jel legyen rajta....

Felhasználó
12 éve
Hát az az úrhajós is jó... de én a robbanó deltásra szavaznák ha narancssárga lenne a logó.
Vannak új bejegyzésesek a The Stickman Times blogon! Nézd meg a stickman.bloglap.hu - n
flags_1

Moderátor
12 éve
Mindenki jobban járna, ha kicsit elvonatkoztatnátok ettől a sablontól. Nem kell, hogy egy printscreen legyen a háttér, engedjétek el a fantáziátokat, hiszen éveken keresztül egy ceruzarajz volt a háttér! Nem mellékesen elég igénytelenül oldjátok meg a feladatot ...
Пролетарии всех стран, соединяйтесь!

Grafikai blogom, tutorialokkal, munkáimmal

Moderátor
12 éve
plusz ez az egész a betöltőképernyő, és nem betölés háttér. Aki játszott pl. a portál 2 vel, az tudja, hogy ott egész kreatívak is lehetnek, több kép átmenetben, stb... Meg azt is megtervezhetitek, milyen csík legyen, vagy kis pöttyök, meghogy csak az alsó sarokban, szóval ez egy egész képernyő, nem egy darab kép :P
Shuffeling Colors - A kis alkimista -
[18:41:13] Mark575: Sticket modolni olyan baszdmeg, mint amikor bombát hatástalanítasz
«12345...20»