«123456...20» Új üzenet

Felhasználó
12 éve
Admin szerintem ezt berakhatnád én beraktam és nagyon jó lett :) És a betöltést se kellet megváltoztatni :) nagyon jó lett úgy hogy beraktam: Kép:
splashfr.jpg

Az föld egy gömb alakú izé ahol a vírusok megalkottak :D

Felhasználó
12 éve
Hibák: Printscreen, rajszemcsi, hülye felirat, aminek nincs ott a helye és ellett pofázva sokszor, hogy NEM KELL.. Nem sorolom tovább ez is épp elég..
Itt mindenki hülye, csak én vagyok egyenlőbb! -JEL
With great penis comes great responsibility.

LOL4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Felhasználó
12 éve

A rajszemcsi az a régi szemüveg. Ez parti szemüveg. Csak azért mondom, mert a rajszemcsinek a nevét nem lehet bemocskolni holmi 'partiszemcsivel' :P.
Young bloods, it's all about buckets

Felhasználó
12 éve
Mintha 256 színű lenne...

Nem az... csak a tűz elég gyengére sikeredett, és hogy ez ne legyen feltünő adtam neki egy kis képregény effektet. De ha gondolod akkor megcsinálom igényesebben.
Xbox LIVE GT: N3wbee117

Felhasználó
12 éve
Itt az én ötletem
ojeeeeeee_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Nem tudtam hogy oda-e írjam hogy stickman warfare mert mondta admin hogy ne legyen ilyen felirat meg ilyesmik
loader-dark.gif

Felhasználó
12 éve
De ember ezt nem úgy kéne csinálni hogy felmegyünk a játékba, csinálunk egy printscreent, majd paintben vagy akárhol csinálunk némi effektet.
Én a deltásat úgy csináltam hogy a játékba le Screeneltem az épületetet, majd wingsbe megmodelleztem a sticket, és úgy helyeztem térbe hogy pont úgy álljon.
Xbox LIVE GT: N3wbee117

Felhasználó
12 éve
A deltás képedbe is csak az király hogy ég a delta és az is 1 efekt
loader-dark.gif

Felhasználó
12 éve
Tudod mit engem nem érdekel senki véleménye csak Admin-é és a moderátorok-é ha ők azt mondják hogy béna akkor elhiszem

És igen szerintem is 666 képe jobb mint az enyém azt tudom
loader-dark.gif

Moderátor
12 éve
Már rég megcsináltam volna a verziómat, ha nem csökkent volna le 5 kbit/s ra a netem sebessége két napja.. ~&˘°ł#>^˘*><~Í˝<˘^€´}*×>ˇ$^÷>

Felhasználó
12 éve
image-9A6C_4EF24616.jpg
szerintem a panteon jó lenne valahogy így
«123456...20»