«1...34567...20»
FirePower » Disznóól 13 éve

Nekem is jöhetne.:D

FirePower » Tagfelvétel 13 éve

Van bazmeg egy szép anyanyelved, használd azt..
Csak azért mondja mert nem tud angolul, mert németet tanul de pssszt.

pizzának az arcát kellene feltörni.
*Betörni.;)

FirePower » Tagfelvétel 13 éve

egyetértek az előzőekkel, nem.

Gratula srácok.:)

FirePower » Tagfelvétel 13 éve

Azért írtam hogy picit rövid.:)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Legutóbb szerkesztve Skyline által.

FirePower » Disznóól 13 éve

Nekem nem köszön bazmeg thás. De csak akkor ha thás hoki lesz :x

FirePower » Tagfelvétel 13 éve

Nekem kicsit rövid... de felőlem gyere

FirePower » Tagfelvétel 13 éve

No. Nein. Nem.

«1...34567...20»