|
|
Nekem is jöhetne. |
|
|
Van bazmeg egy szép anyanyelved, használd azt..
|
|
|
pizzának az arcát kellene feltörni.
|
|
|
egyetértek az előzőekkel, nem.
|
|
|
Gratula srácok. |
|
|
Azért írtam hogy picit rövid. |
|
|
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Legutóbb szerkesztve Skyline által. |
|
|
Nekem nem köszön bazmeg thás. De csak akkor ha thás hoki lesz |
|
|
Nekem kicsit rövid... de felőlem gyere |
|
|
No. Nein. Nem. |


