|
|
De megérte a látványért :"DD
Megyünk máskor is, hátha megint leesik az a függöny.
Legutóbb szerkesztve Enox2 által. |
|
|
Ezt akartam írni. |
|
|
Ahha..:33 |
|
|
|
|
|
Legalább benne voltam. |
|
|
Na meg a fegyver is. |
|
|
Csakis.:$ |
|
|
De ment volna. |
|
|
Unatkoztam. |
|
|
Unatkoztam. |

