|
Felhasználó
|
Ozilt elengedni Arsenalba..50millioert..Ha Cavani ert 63at, Ozilert 60 min. |
|
Felhasználó
|
nemrossz kifejezetten jo..Barca drukkereknek:D Legutóbb szerkesztve Balotelli által |
|
Felhasználó
|
Az igen:D Falcao de idióta..nem a fociért él hanem a pénzért. |
|
Felhasználó
|
Lehetne csinalni egy temetot, egy random felirattal a sirkoveken. Ilyen temetos keritessel, par fa tablaval ahol jelzik, hogy hol van a katona eltemetve, mint a valo eletben. |
|
Felhasználó
|
a nevem Anti...egyszeruen egy x-et tettem a vegere. |
|
Felhasználó
|
mindegy,amugy legyen. |
|
Felhasználó
|
http://www.youtube.com/watch?v=8L81Ad6GcmU |
|
Felhasználó
|
Egyelőre még nem lehet /weather parancsal a realmon adminként változtatni időjárást, vagy lehet? |
|
Felhasználó
|
De levi unokatesod hol jatszik?:DD |
|
Felhasználó
|
SFC - Barcelona 0-4, 30. perc :DD |