«12345...9»
Felhasználó

Ozilt elengedni Arsenalba..50millioert..Ha Cavani ert 63at, Ozilert 60 min.

Felhasználó

nemrossz kifejezetten jo..Barca drukkereknek:D

Legutóbb szerkesztve Balotelli által

Felhasználó

Az igen:D Falcao de idióta..nem a fociért él hanem a pénzért.

Felhasználó

Lehetne csinalni egy temetot, egy random felirattal a sirkoveken. Ilyen temetos keritessel, par fa tablaval ahol jelzik, hogy hol van a katona eltemetve, mint a valo eletben.

Felhasználó

a nevem Anti...egyszeruen egy x-et tettem a vegere.

Felhasználó

mindegy,amugy legyen.

Felhasználó

http://www.youtube.com/watch?v=8L81Ad6GcmU

Orom volt visszanezni, a mai napig nem volt ilyen izgalmas BL meccs, szerintem:DD

Felhasználó

Egyelőre még nem lehet /weather parancsal a realmon adminként változtatni időjárást, vagy lehet?

Felhasználó

De levi unokatesod hol jatszik?:DD

Felhasználó

SFC - Barcelona 0-4, 30. perc :DD

«12345...9»